2733
2734
عنوان

حس میکنم همه جا نجسه کمکککک

263 بازدید | 21 پست

سلام عزیزانم یکمدتیه‌ فکرمیکنم همه‌جا نجسه بعضی چیزای ک مطمین‌هستم شستم اما بعضی چیزا نه چکنم😭

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

مسیرها رو پیاده برو تند

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731

وسواس گرفتی و فکرتو جای خدا دادی دست شیطون . بر شیطون لعنت کن و منطقی فکر کن نجاست و طهارت یه سری قوانین و خصوصیت ها داره . اگر اون مکان یا شی این خصوصیت ها رو داره پس نجسه اگر نه که نیست . 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

بهت میگم که اگه همژن حالا خودتو از دست وسواس های جزئی نجات ندی به چنان ورطه ای میفتی که نجاتت با خداست هر چی به وسواس رو بدی بدتر میشه 

مسیح مخفف مسیحاست و اسم دختره   در حال کاهش وزن و افزایش اعتماد به نفس وزن فعلی ۸۶.۷۰۰  هدف اول ۸۳.۵ هدف دوم ۸۰ هدف سوم ۷۸ هدف اخر ۷۵ .

واای لایکم کن لطفا

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

داری وارد مرحله بدی از زندگیت میشی اینو جدی دارم بهت میگم خیلی جدی .اینو بکن همین امشب تو ذهنت هیچ چیزی به اسم نجسی و پاکی وجود نداره هیج چیزی .فقط کافیه خونت در حد یه ادم معمولی تمیز باشه.چندین سال وسواس فکری بدی داشتم انقدر حنگیدم خیلی سخت بود ولی موفق شدم تو هم بحنگ 

چی شد که اینجوری فکر کنی؟ 

تازه توبه کردم

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭

نذار این چند وقت تبدیل به چند سال بشه 

تو نطفه خفش کن! 

سخنرانی آقای فرحزاد تو برنامه سمت خدا درباره وسواس رو دانلود کن.. چند قسمته 

از هرکس اندازه شعورش توقع دارم حتی شما کاربر عزیز🐞
نذار این چند وقت تبدیل به چند سال بشه  تو نطفه خفش کن!  سخنرانی آقای فرحزاد تو برنامه سم ...

مرسی عزیزم اخه چونکه تازه توبه کردم برا همین اینجور شدم 

2706