2752
2734

وای هر روز ی علایم داری بازم خداروشکر روزای سختمو گذراندم و خدایا ازت میخام کمکم کنی بخاطر بچه هام خوب بشم کامل خدایا ممنونم ازت

انشاالله خوب میشی

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ان شاالله عزیز دلم الهی سلامتی کامل بگیری و تا صدسال عمر کنی و بالاسر بچه هات باشی جان دلم 

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدا بهت سالمتی بده میدونم درد خیلی بدیه مامانم هم شیمی درمانی میشد امیدوارم همیشه سایت بالای سر بچه هات باشه عزیزم 

بهترین‌ بهانه‌ برای‌ شروع‌ روز‌جدید‌ من فرشته‌های‌ خوشکلم‌ هستن‌ وهمسر‌ مهربونم پسرای‌عزیزم‌ امیدوارم‌که‌زیرسایه‌ی‌ خداهمیشه‌ سالم‌وموفق‌باشد😍😍قلبت را نگاه دار….اگر هم روزی خواستی کسی را در آن جای دهی….سعی کن فقط یک نفر باشد و به او بگو که تو را….بیشتر از خود و کمتر از خدا دوست دارم

انشالله میای عزیزم تاپیک سلامتی کامل تو میزنی همه چی رو بسپار به خدا الهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجهم عزیزم اگه میتونی برای سلامتیت چله انعام بگیر

#شهید_جمهور     

اللَّهُمَّ اشْفِهِ بِشِفَائِکَ وَ دَاوِهِ بِدَوَائِکَ وَ عَافِهِ مِنْ بَلَائِکَ وَ تَسْأَلُهُ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ صَلَوَاتُ اللَّهِ عَلَیْهِ وَ عَلَیْهِمْ أَجْمَعِینَ.

ازخدای بزرگ میخوام همیشه سایه ات بالاسربچه هات باشه

ازاین به بعدنه بیماری نه سختی نبینی

هیشه لبت خندون باشه

خدایابه همین صبح ونسیم دل انگیزت بیماری روازجون این دوستمون تاهمیشه پاک کن جاش همیشه تن سالم باشه

آمین