2752
2734
عنوان

روز ٣پریودم اما بی بی چک مثبته

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 38 پست
برو دکتر ببین چی میگه احتمالا اول میفرسته ساده اگه مثبت بود بتا میده و سونو واسه من که اینطوری بود ایشالا شما مثل خالت باشی
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن
اویسا جونم خدا از دهنت بشنوه خدا کنه عزیزم دکترم شنبه ها تا سه شنبه ها هست . شنبه میرم سراغش میام بهت میگم عزیزم
خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر که داده ات نعمت،نداده ات حکمت،گرفته ات امتحان است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام کتی جون نگران نباش ایشالا بارداری من خیلیا رو دیدم که با وجود نی نی توی دلشون پریود هم میشدن و تازه نی نی شون هم سالم بدنیا اومده یه نمونش مامان خودم واسه داداشم که باردار بود پریود هم میشده.
راستی بچه ها من الان پریودم اما زیر دلم و نافم تیر میکشه از چی میتونه باشه؟
♥پسرم بهترین هدیه خدا به من♥
مهشید جونم منم خیلی شنیدم امروز یکی از دوستای مامانم میگفت که ٤ ماه بوده که باردار بوده اما نمیدونسته تازه ٢بارش هم پریودش خیلی شدید بود الانم ٧ماهشه نینیشم دخمله
خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر که داده ات نعمت،نداده ات حکمت،گرفته ات امتحان است
بچه ها از یک طرف شک دارم که مثبته کاذبه چون که آمپول hcg زدم
از یک طرف دیگه هم شک دارم که مثبته واقعی باشه چون که روزای قبل که بی بی می زاشتم همش منفی بود
اما امروز بعد از ظهر بی بی دو خط اومد یکی پر رنگ تر از اون یکی
خواهر شوهرم میگفت ماه اول بارداریش پری شده بود
دوست خودم هم 2 ماهه بارادر بود چون پری میشد نمی دونست
به خدا گفتم : اگر سرنوشت مرا نوشته ای چرا دعا کنم ؟
خدا گفت : شاید نوشته باشم هرچه دعا کند
آبی رنگ جونم به خدا اگه باشم که خول میشم
می ذونم که اگه حامله باشم تا 9 ماه از خوشحالی خوابم نمی بره
امروز رفتم ساعت 10:45 آزمایشگاه اما بیشعور بهم گفت برو شنبه بیا
آخه دکتر بهم گفت اگه حامله نشدی همین نسخه رو دوباره تمدید کن
پس یعنی این ماه بیخیاله دکتر شم
ناتاشا جون اره انگار میشه که کاره خدارو نمیشه پیش بینی کرد
اما تورو خدا برام دعا کنید من شدیدا بچه می خوام
کتی جون ایشالا که باردار باشی ... ولی خب پا میشدی می رفتی یه آزمایشگاه دیگه...چه دل گنده ای تو دختر ... اگه نزدیکی پاشو برو بیمارستان ایرانمهر به دکتر اورژانسش بگو اینجوری شدی و احتمال حاملگی خارج رحمی می دی ... دکترای اورژانسش خیلی خوبن و اگه نسخه بدن آزمایشگاه بیمارستان همونجا ازت تست میگیره و نیم ساعت بعد نتیجه رو بهت میده ... پاشو دختر برو ببین چه خبره تو دلت ...

من یه ماه پیش دل درد مبهم داشتم دکتر با احتمال حاملگی خارج رحمی بهم تست داد ساعت 1 شب همونجا هم آزمایشو گرفتن و نیم ساعت بعد نتیجه رو گفتن...
آدرس هم شریعتی نرسیده به یخچال بیمارستان ایرانمهر
2706