2737
2734
عنوان

توده در روده برای کودک دوساله

1742 بازدید | 40 پست

سلام توروخدا هرکس می‌دونه جواب بده دخترم دوسالشه ون وقت پیش سمت راست شکمش ورم کرد بردیم دکتر گفتن کلیه است خلاصه ک فهمیدیم 65درصد کلیه و روده اش در گیر توده شده الان کلیه رو درآوردن و روده اش مقداری و بریدن جواب آزمایش پاتولوژی هنوز نیومده کسی اطلاعاتی داره ؟ حالم خیلی بده خواهش میکنم هرکس می‌دونه کمک کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من اطلاعی ندارم ولی دلم برات گرفت . ان شا الله خدا بهترین ها رو برات رقم بزنه و بهت کمک کنه تا این روزا رو بگذرونی 🥺💚💚💚💚💚

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2728

عزیزم دخترت یبوست هم داشت چرا دیر متوجه شدین الهی که به حق خانم فاطمه ی زهرا دیگه تموم شده

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
2738
عزیزم من اطلاعی ندارم ولی دلم برات گرفت . ان شا الله خدا بهترین ها رو برات رقم بزنه و بهت کمک کنه تا ...

مرسی عزیزم الان یک هفته است بستری شده و سه روزه عمل شده قلبم آتیش میگیره می‌بینمش و میگ درد دارم خیلی سعی میکنم قوی باشم جلو هیچکس گریه نکردم تا انرژی مثبت داشته باشیم ولی دارم از درون متلاشی میشم 

مرسی عزیزم الان یک هفته است بستری شده و سه روزه عمل شده قلبم آتیش میگیره می‌بینمش و میگ درد دارم خیل ...

اگر میتونی برو یه جای خلوت یا یه جای زیارتی یکم دلتو سبک کن . داغون میشی اینجوری 😔😔😔

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
عزیزم دخترت یبوست هم داشت چرا دیر متوجه شدین الهی که به حق خانم فاطمه ی زهرا دیگه تموم شده

یبوستش همیشگی نبود منم فکر میکردم برا دندونش یبس میشه هییییو علائمی نداشت دیگ فقط شب آخر بالا می‌آورد و میگف دلم درد می‌کنه فک میکردم مسموم شده ک صب دیدم خیلی ورم کرده سمت راستش و باعث شد کلیش و از دست بده 

کلیه رو نمیدونم ولی بوده کسی تو خانواده توده داخل روده داشت. جراحی شد و چند دوره شیمی درمانی الان صح ...

لاغریش مورد نداره حتی با از دست دادن کلیش هم مشکل ندارم فقط میخام خوب بشه درد نکشه نگه آب میخام و نتونم آب بدم بهش نگه درد دارم 

اگر میتونی برو یه جای خلوت یا یه جای زیارتی یکم دلتو سبک کن . داغون میشی اینجوری 😔😔😔

نمیتونم در حدی ک الان بغض دارم و چشام پره ولی نمیتونم با خیال راحت گریه کنم خدا هیچ پدر مادری و با بچش امتحان نکنه 

2706