2733
2734
عنوان

به خانواده شوهرم گفتیم باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 71 پست
متاسفانه مادرم گف با بی ادب مث خوذش رفتار نکن 

ببخشیدمادرت اشتباه کرده

مادرت زمان خودش رومیگه که اطرافیان باشعوربودن

باهرکس مثل خودش رفتارکن

من۳خواهرشوهردارم۱دونه اش روخیلی دوست دارم

چرا؟!

چون بامن خوب بوده

جاریم دیروزمیگفت اونم خیلی دلش تنگ توشده وتوروواقعادوست داره ازمادرشوهرم میترسه

پس رفتارخوب رفتارخوب میاره

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
باشه جون سی ساله یا چهل ساله که نیست که بگیم هنوز خامه چندتا پیراهن پاره کرده تجربه داره پخته ست کام ...

هعیییی سر عروسی یا هر مناسبت هیچکار برام نکردن میگفتن ما بلد نیستیم یا رسم نداریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

که بچه بیفته

ای خاک تو سرش. بهش میگفتی تو شکم خودت بزن که هیچ وقت بچه دار نشی قاتل. این لیاقت عمه شدن هم نداره مثل مادرشه. چقد وحشیه به اون چه ربطی داره که تو زندگیت دخالت می‌کنه به اون هیچ ربطی نداره که کی بچه بیاری یا نیاری. می‌زدی تو دهنش آدم حسود بدبخت رو. اون حتی لیاقت مادر بودن هم نداره. 

2731
ای خاک تو سرش. بهش میگفتی تو شکم خودت بزن که هیچ وقت بچه دار نشی قاتل. این لیاقت عمه شدن هم نداره مث ...

بعد مثلا حامی حیواناتن گربع داره خودش و جلوش گوسفند قربونی کنن نمیخوره چون دلش ریش میشع

خب باید می گفتی اتفاقا منم به پسرتان گفتم الان زوده نگیم پسرتان ذوق داست فکر میکرد شما هم خوشحال می ...

چیکار دارم حرف بزنم 

جوری بهونه میارم رابطم کم میکنم ک دیدن پسرش ارزوش بشه 

هعیییی سر عروسی یا هر مناسبت هیچکار برام نکردن میگفتن ما بلد نیستیم یا رسم نداریم 

اره ارواح عمش. واسه دختراشون بعد هزار جور رسم و رسوم دارن نکبتا. یک مادرشوهر ببخشیدا لاشی تر از مادر شوهر شما رو منم دارم که هیچ کاری که نکرد بگو دریغ از یه کادو کوچیک چه برسه عروسی فلان نکردن برای شوهرم. زبونشم شیش متر درازه. حالا که دختر داره شوهر میده مهریه آنچنانی و رسم و رسوماتی که نمی‌دونم از کجاشون درآوردن. برای من هیچ رسمی نداشتن. فقط از خدا خواستم خودش جواب این مار هفت خط و خواهرشوهرام و برادر شوهرم رو بده. که اگه نده به وجود عدلش شک میکنم. 

بعد مثلا حامی حیواناتن گربع داره خودش و جلوش گوسفند قربونی کنن نمیخوره چون دلش ریش میشع

چون خودش مثل همونه دیگه. آدمی که میخواد بچه برادرشو بکشه فک می‌کنی چی هست انسانها!! اینا بویی از انسانیت نبردن.