2733
2734
عنوان

توده در روده برای کودک دوساله

| مشاهده متن کامل بحث + 1800 بازدید | 40 پست
سلام عزیزم نه هنوز نیومده دوشنبه سه شنبه هفته آینده میاد 😔😔نمی‌دونم والا اول تومور کلیه رو گرفته ب ...

توکل به خدا انشاالله که کاملا خوب میشه نگران نباشید هرچند خیلی سخته ولی به خاطر دخترت قوی باش

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچتون خوب شد ؟

سلام عزیزم مرسی خبرگرفتی ارع خداروهزاربار شکرشیش ماه شیمی درمانی شد و نتیجه گرفتیم و خداروشکر از بهمن 1400ودیگع قطع درمان شده و الان برا چکاپ میریم فقط اونم ک شده هرشیش ماه 

سلام عزیزم مرسی خبرگرفتی ارع خداروهزاربار شکرشیش ماه شیمی درمانی شد و نتیجه گرفتیم و خداروشکر از بهم ...

سلام عزیزم خداروشکر حال کوچولوت خوبرشد

یه سوال داشتم 

الان دختر ۳ ساله من شکمش بد ورم کرده از بالا هم ورم کرده یعنی از معده ولی انگار یه طرفه ورمش بیشتر

هفته قبل ویروسی شدیم کل خانواده اسهال و استفراغ بودزم تازه تازه خوب شدیم  الان دخترم اینجوری اومدم تو نت سرچ کردم تاپیک شما اومد..خیلی میترسم میشه علائم اولیه دخترتو بگی ؟؟؟ رنگ و روش چجوری بود به جز ورم دل چه علائمی داست؟

سلام عزیزم خداروشکر حال کوچولوت خوبرشد یه سوال داشتم  الان دختر ۳ ساله من شکمش بد ورم کرده از ...

سلام گلم استرس نداشته باش اول از همه بعد ببین دخترمت تو یشب این اتفاق خودش و نشون داذ هی میگف دلم درد میکنه وبالا میاورد یهوهم دیدم یطرف شکمش هی داره ورم میکنه و بزرگ میشه ک با سونوگرافی دقیق توده مشخص شد ولی خوب این تومور علائم دیگه هم داره مثل سوزش ادرارو دیدن خون توی ادرار ک دخترمن این علائم ونداشت 

من پیامتو تازه ذیدم الان دخترتون خوبه ؟ دکتربردی؟ انشاالله ک اصصصلا همچین چیزی نباشه راستی این توده فقط بین یک تاسه سال اتفاق میفته سه سال و رد کنن دیگه این توده رو نمیگیرن

سلام گلم استرس نداشته باش اول از همه بعد ببین دخترمت تو یشب این اتفاق خودش و نشون داذ هی میگف دلم در ...

مرسی عزیزم که جواب دادی

منم دخترم بردم سونو خداروشکر مشکلی نداشت 

یکم ورم معده گرفته بود به خاطر ویروس دارو مصرف کرد خوب شد

الهی هیچ بچه ای مریض نشه