2737
2739
عنوان

بچه ها یه اشتباهی کردم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 112688 بازدید | 883 پست
اسی با من دوست میشی؟🤌🏻  عاشقت شدم😎

فداااا

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤

بنظرم نصف شو میدادی شوهرت احتمالش بود حداقل باهات دعوا نکنه ولی خیلی بی انصافیه نهصد و پنجاه شو برداشتی یعنی تقریبا۹۵درصدشو برداشتی مطمن باش حق داره از دستت ناراحت باشه بعدم تو باید با سیاست تر از اونا باشی تا توی زندگیت موفق باشی میدونی مثلا قبل اینکه شوهرت میگفت میگفتی عه میخوام خواهرزاده رو دعوت کنما حتما تدارکات حسابی ببین یا مثلا وانمود کن خیلی برات عزیزن بعد کم کم اون فکر میکنه تو برای اونا ارزش قائلی ولی اونا حسودن وبه تو جذب میشه مطمن باش الانم بنظرم بگو وا من که دادم مگه ممکنه چرا میخوان منو دزد جلوه بدن اخه من میخواستک چیکار کنم و یکم گریه و زاری بهترین روش همینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لااقل پولو به شوهرت میدادی و جریانو میگفتی.الان پیش خودش میگه ببین من چقدر بهش پول میدم که یک میلیون ...

عزیزم من حقوق خودمو دارم اون یه قرون دوزار که شوهرم میده اگهههههه بده شاید دوتا دشتمال مرطوب بشه واسه بچم

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤

وای اسی خوب دل جیگری داری😀

من جات هم جیگرم حال اومد هم استرس گرفتم

اگه فهمید میخوایی چکار کنی؟

هاشا میکنی؟

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2731
احسنت به این اعتماد به نفس اگه خواهرشوهر من بود حتما شوهرمو میکشید کنار بهش میگفت و دعوامون مینداخت

دعوامون میندازه حتما ولی چند وقته شوهرم قشنگ فهمیده دل کندم از زندگی اذیتم میکنه ولی میدونه انقدر رفتنی هستم که منتظرم واسش

عزیزم من حقوق خودمو دارم اون یه قرون دوزار که شوهرم میده اگهههههه بده شاید دوتا دشتمال مرطوب بشه واس ...

اشتباه میکنی اون موظفه هرچی میخوای بگیره یعنی چی با حقوق خودتون خرید میکنید که پرو بشن پول شما مال خودتونه

شما امانت دار اون پول هستید باید خوب امانت داری کنید خیلی اشتباهه واقعا

میگم به شوهرم حتماااا دزد نیستم که 

اگه هم با بچه ها گفتیم حاشا میکنم و پنهان کاری فقط به خاطر فان قضیه بود 

2740
اشتباه میکنی اون موظفه هرچی میخوای بگیره یعنی چی با حقوق خودتون خرید میکنید که پرو بشن پول شما مال خ ...

نه عزیزم به‌خاطر گند کاری برادرشوهرام هی چک کشید هی چک کشید الآن زیر قرضه خیلییییی مجبورم به خاطر دخترم 

نه بابا تو یه فرصت حقیقتو میگم قطعا بهش تهش دوروز قهره

گلم یه سوال ،اگ شوهرت فهمید تو هم زیر بار نرفتی و گفتی من یک دادم حرف کی رو باور میکنه؟ تو یا خانواده اش؟فقط سواله چون حس میکنم اگ خواهرت شوهرات اذیتت میکنن بازم حرف اونا رو باور میکنه🤷‍♀️

گلم یه سوال ،اگ شوهرت فهمید تو هم زیر بار نرفتی و گفتی من یک دادم حرف کی رو باور میکنه؟ تو یا خانواد ...

قطعا خونواده اش 

ولی خودم میخوام به شوهرم بگم یه فرصت مناسب 

عیب نداره یه صدقه ای چیزی بده نفهمه اگرم خدایی نکرده فهمید بگو خیلی دوست داشتم واست یه کادوی خوب بگیرم خوشحالت کنم پول نداشتم این کارو کردم بگو تو و خوشحالی تو از همه چی برام مهمتره 

بگو تو خیلی زحمت میکشی واسه پول درآوردن منم حیفم اومد گفتم خودمون واجبتریم 

خلاصه کلام با مهربونی خرش کن 

بگو از موقع تا حالام خودم میخواستم بهت بگم روم نمیشد خودتو بزن به مظلومیت 

نه بابا تو یه فرصت حقیقتو میگم قطعا بهش تهش دوروز قهره

بنطرمن نگو ازین ببعد هر مناسبتی ک باشه خودش کادو میده ب توام نمیگ

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
خیلی  کار زشتی کردی خیلییی زشت بوده و عقده ای بازی لاقل ۲۰۰ میدادی ابروت نره الان مثلا تو دهنی ...

نه عزیزم این خونواده هزار تومن هم هزارتومنه براشون 

من خودم به شوهرم میگم تو یه فرصت 

و این آدم منو طلاق نمیده شک نکن هزار بار التماسش کردم واسه طلاق گوش نمیده تهش دوروز قهره 

بعدم خوده مادره دختره بهش پنجاه تومن پاگشا داده من صب تا شب کار میکنم واسه زندگیم چرا باید اونهمه پول بدم بهش

شام هم نگم  😁😁 شوهرم ماهیچه سفارش داده بود زنگ زدم کنسل کردم مرغ سفارش دادم (پسرخاله ی من ص ...

وای خدا نکشتت دختر چ دل جرعتی داری... تازه. دل منم خنک شد نمیدونم چرا😄😄😄😄😄😅😅😅😅

زمین فقط جای ما انسان ها نیس جای حیونا هم هست باحیوانات مهربون باشیم🐈🐰🤗
2706