2733
2734
عنوان

آخرین چت شوهرم با من و اخرین چتش با رفیقش

| مشاهده متن کامل بحث + 91529 بازدید | 1211 پست
جذابیت تازه دو روزه تو سایت ما دران هم نیست😐

نکنه از اونجاهم تعلیق شده😐😂🤣

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وااا چرا کاری میکنین به شوهرش مشکوک شه ب مقدار فراوان دیدم ک اینطوری با رفیقاشون حرف میزنن

منو میخای؟ 

در گذرگاه مرگ ایستاده ام ، این بار رفتن قطعی‌ست...🙂🖤🥀
جذابیت تازه دو روزه تو سایت ما دران هم نیست😐

حتما نت نداره

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
چیزم خیسه😐😐🤣🤣

😳😳میگم بی ادب شدی🙄😳

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
ن بابا پشمک میگه صبح کاربر امیر جلالی تاپیک زده بود😳😳

من اصن نمیشاسم این امیر جلالی کیه چیکار کرده😐میشه پیوی تعریف کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم والا اینم شانس ماس اون از هوو اون از ملوس اینم از جذابیت 😭 البته ملوس امروز باید آزاد ...

منم دارم میرم🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌ممدقولی✅ممدقلی❌
2706