2733
2734
عنوان

بچه ها یه اشتباهی کردم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 112729 بازدید | 883 پست
نه بابا  میگه فقط از من پول نخواه  بقیش به درک

😐😐😐 یعنی چی پول نخواه؟؟؟ وظیفشه‌ 😕

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا  میگه فقط از من پول نخواه  بقیش به درک

اسی ذخیرت کردم ببینم بعدا چه بلایی سرت میاد چون قطعا به گوش شوهرت میرسونن که ۵۰ داده اونوقت واقعا خدا بهت رحم کنه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
قدیمی شده دیگه

بخدا راست میگم😂😂😂

نه خب شوخی کردم ک شاید این دوتا یکی باشن 

چون زن دایی شوهرم با مادرشوارم خیلی رابطشون خوبه 

شاید اون پنجا تومنم خودش داده باشه اصن 

بنده خدا کلی ام تدارک‌دیده بود 

کی ط رو قشنگت کرده؟ 😆💃مست و ملنگت کرده؟👏👏👏
شامم داده ، اون پنجاهم نمیداد باز خواهرشوهرش بدهکار بود😄

شام هم نگم 

😁😁

شوهرم ماهیچه سفارش داده بود زنگ زدم کنسل کردم مرغ سفارش دادم (پسرخاله ی من صاحب رستوران بود)

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤

خوب کردی اسی 

اگه به گوش شوهرت رسید طلبکار بشو بگو نمیدونستم اونا یه تومنو ۵۰ میبینن

هی گفتم دعوت نکن دعوت کردی حالا باز یه راهی برا دعوا انداختند ن پیدا کردن 

اگه بهت شک کرد بگو نترس من از این یه تومان صدقه حساب میکنم

خدایا شکرت
با اجازه استارتر شنیدم دعای نی نی سایتی ها میگیره من از بچگی سختی های زیادی کشیدم  بابام معت ...

عزیزم ‌‌...ا سر شب تا حالا چند بار خواستم ریپلای کنم پیامتو...ولی پشیمون شدم ...اعصاب من ی نفر که خورد شد انقد این پیام رو تو هرتاپیکی گذاشتی ...ی تاپیک بزن بگو التماس دعا و تمام...لازم نیس تو هر تاپیکی بیای بگی دعام کنین ...خیلی ببخشیدا ...ولی اینجوری اعصاب بچه ها بدتر بهم میریزه ...دعوا که نمیکنن هیچ ...بدتر خودتو هم ناراحت میکنن ...تاپیک هر شخص برا خودشه ...ماهم اجازه داریم فقط در راستای مشکلش و موضوع تاپیک نظر بدیم ...

ان شاءالله که موفق باشی و با ی رتبه خوب قبول بشی 

2706