2733
2739
عنوان

بچه ها یه اشتباهی کردم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 112683 بازدید | 883 پست
پاگشا کردم ولی😶

وای تو خیلی خوبی انقدر خندیدم از کارت 😆😆😆 خیلی جسوری دختر . من قضاوتت نمیکنم حتما خیلی دلت پر بوده. ولی کاریه که کردی اصلا به روی خودت نیار . دیوار حاشا بلنده چجوری مثلا میخوان ثابت کنن ؟ اصلا گردن نگیر اگر یک موقع حرفی شد.

بنطرمن نگو ازین ببعد هر مناسبتی ک باشه خودش کادو میده ب توام نمیگ

بده عزیزم مهم نیست 

به خدا اینجا منو سلیطه نامیدن ولی  هر ماه شوهرمو مجبور میکنم بریم خرید واسه خونه ی مادرشوهرم هر وقت رفتم خونشون با میوه با شیرینی با شکلات  خونه ی هر کدومشون باشه ولی واقعا خیلی ناراحت بودم از این خواهرشوهرم با این حال گفتم به بچه ها دخترش چندماه پیش پول خواست از شوهرم پلاکمو فروختم دادم بهش

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا من جای شوهرش بودم قطعااا طلاقش میدادم ادم اینقدر عقده ای هر چند ک بعید میدونم راست باشه 

عزیزززززم عزیزززززم من التماس شوهرمو میکنم طلاقم بده خون کثیف تو کثیف تر نکن

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤
2728
نه عزیزم به‌خاطر گند کاری برادرشوهرام هی چک کشید هی چک کشید الآن زیر قرضه خیلییییی مجبورم به خاطر دخ ...

اگه زیر قرض بود یا نداشت بده شمااز اون یه میلیون مجبور نبودی پول برداری پس قطعا کارش غلطه به شما کمتر میده

دوست داری شوهرش طلاقش بده🤣 چی به شما میرسه🤣

یه مشت عقده ای هستن قشنگ تو همه ی تاپیکادیدم همین حرفا رو میزنن تهش حرف از اصالت و فرهنگ میزنن اینا حسابشون زیادی جداس

من گفتم دوست دارم طلاقش بده😂مگه من وایشونو میشناسم اصلا ک برام مهم باش خوبه خودتم میگی چی بهت میرسه ...

آخیییی عزیزززززم انشاالله که سرت بیاد بدترش هم سرت بیاد اگه مهم نبود رد میشدی میرفتی چی واسه تو داره عقده ای؟

ببخشید گلم این جسارتا یک نوع دزدیه.بدون اطلاع همسرتون پولشو بردین.پول از درآمد شوهرتون بوده؟یادرآمد ...

در آمد من و حساب مشترکمون چو نشوهرم ماه هاست قسط و چک و قرض داره همش کم میاریم که زیاد نمیاد

2738
ینی نمیگ پول لباس لوازم ارایش وسایل بهداشتی رو از کجا میاری؟هیچ بت پول نمیده؟

نه عزیزم 

همشو خودم میخرم 

هیچیییی پول نمیده هیچ واسه منم گرفته کلی طلا و سکه و پس اندازامو بابت چک های عقب افتاده اش

اسی دیروز دیدم تایپکت و هیچی نگفتم الان دیدم دوستان زیاد لطف داشتن بهت دستت درد نکنه خوب کردی اگه به خودت میداد ادم حرص نمیخورد وقتی به تو نمیده به اونا میده حقشونه نباید پاور میخریدی میذاشتی کنار بعد برا دخترت یا خودد خرجش میکردی 

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان
من فقط حسمو از نگاه شوهرش گفتم حقیقتو گفتم 

تو مگه شوهر منو میشناسی که نگاهشو بشناسی 

از نگاه اون حرف بزنی 

متاسفم واست واسه سطح شعورت

نه عزیزم  همشو خودم میخرم  هیچیییی پول نمیده هیچ واسه منم گرفته کلی طلا و سکه و پس انداز ...

چ شوهر بی مسعولیتی 

شاغلی؟

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752
اولا شوهرت کاربدی می کنه بهت پول کافی نمیده این جا همه بهت پریدن که عقده ای هستی در واقع باید همسرتو ...

نه عزیزم من میگم 

شوهرم به من خیلی مدیونه 

من و پس اندازام نبود تا الآن زندان بود قطعا 

تهش دوروز قهرهو تاپیکو میبندم واقعا اصلا فکر نمیکردم انقدر بهم توهین کنن