2737
2739
عنوان

بچه ها یه اشتباهی کردم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 112688 بازدید | 883 پست
نه بابا  میگه فقط از من پول نخواه  بقیش به درک

ینی نمیگ پول لباس لوازم ارایش وسایل بهداشتی رو از کجا میاری؟هیچ بت پول نمیده؟

هاپو همتونو بخوره😐                                                            https://harfeto.timefriend.net/16512440198752
پاگشا کردم ولی😶

ببخشید گلم این جسارتا یک نوع دزدیه.بدون اطلاع همسرتون پولشو بردین.پول از درآمد شوهرتون بوده؟یادرآمد خودتون؟

هر طور باشی زندگی ما همونطور است/ابرو گره کردی گره افتاده درکارم؟؟!/امروز که پشت درم خوب دستگیری کن/فردا که اعلامیه ترحیم دیوارم....السلام علیک یا اباعبدالله
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از ریز علی خواجوی شجاع تری😐💔من چای تو بودم از ترس سکته کرده بودم

چیزی‌ست از جنس درد، وقتی که زخمی می‌شوی، از جنس شورمندی، وقتی که عشق را تجربه می‌کنی، از شعف، وقتی به دستش می‌آوری و از اندوه، وقتی دستانت نایی برای مشت شدنی مقابل ستم، در خود نمی‌یابند.                                               من از تمام دنیا شبی بریدم تو را که دیدم... میان چشم مستت چه ها ندیدم تو را که دیدم... غمِ تو را همان شب، که دل سپردم به جان خریدم قسم... به جانِ تو من، به جان رسیدم، تو را که دیدم!  
من گفتم دوست دارم طلاقش بده😂مگه من وایشونو میشناسم اصلا ک برام مهم باش خوبه خودتم میگی چی بهت میرسه ...

آخه یه جوری با تنفر  میگی آدم با خودش میگه چرا اینقدر با جدیت آرزوی طلاق میکنید واسه خاطر دو قرون پول😏 

2731
اگر روزی تصمیم گرفتی به همسرت بگی بگو پاکت پول اشتباه دادم به خواهرزادت دوتا کنار هم بوده متوجه نش ...

،وای خداکنه یه شوهر خوبی نصیب من بشه که اصلا به ای چیزا فک نکنم🥺😑😑😑😑💔💔💔💔💔💔

چیزی‌ست از جنس درد، وقتی که زخمی می‌شوی، از جنس شورمندی، وقتی که عشق را تجربه می‌کنی، از شعف، وقتی به دستش می‌آوری و از اندوه، وقتی دستانت نایی برای مشت شدنی مقابل ستم، در خود نمی‌یابند.                                               من از تمام دنیا شبی بریدم تو را که دیدم... میان چشم مستت چه ها ندیدم تو را که دیدم... غمِ تو را همان شب، که دل سپردم به جان خریدم قسم... به جانِ تو من، به جان رسیدم، تو را که دیدم!  

اسی نترس هیچی نمیشه اینقدر هم ضعیف نباش از حق خودت نگذر چرا به خانوادش پول بدا به شما نده؟در صورتی که در قبال شما وظیفه داره ولی برای بقیه خیر تا وقتی که خانوادش مستمند و گرفتار نباشن شوهرت وظیفه نداره

آخه یه جوری با تنفر  میگی آدم با خودش میگه چرا اینقدر با جدیت آرزوی طلاق میکنید واسه خاطر دو قر ...

مسئله دو قرن پوله؟ 😐 مسئله اعتماد و شعوره ادمه 

مسئله اینه ک طرفین برا ابروی هم ارزش قائل شن نه باعث بی ابرویی بشن اتفاقا این خانم به خاطر دو قرون پول خودشو زیر سوال برده 

در ضمن من یادم نمیاد جایی از پستم ارزوی طلاق کرده باشم 😐

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
مسئله دو قرن پوله؟ 😐 مسئله اعتماد و شعوره ادمه  مسئله اینه ک طرفین برا ابروی هم ارزش قائل شن ...

شما هم به استاتر گفتی گشنه هم گفتی شوهرت بفهمه طلاقت میده هم باز دوباره گفتی من جای شوهرش بودم طلاقش میدادم.این جوری که شما داری میگی همه ی مردها و زنها باید از هم طلاق بگیرن چون همه همین مشکلات رو دارن

2738
شما هم به استاتر گفتی گشنه هم گفتی شوهرت بفهمه طلاقت میده هم باز دوباره گفتی من جای شوهرش بودم طلاقش ...

من فقط حسمو از نگاه شوهرش گفتم حقیقتو گفتم 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤

به نظرم واقعیت رو به شوهرت بگو‌چون حتما به گوشش میرسه به خاطر پول خودت رو پیش شوهرت بی ارزش نکن.... بحث پول نیست بحث اعتماد هست .اگه بعدا به گوشش برسه تا آخر عمر حتی حق با تو هم باشه گناهکاری

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
آخرش عیدقربان دعوتش کردم  شوهرم یه تومن بهم داد تو پاکت که بهش پاگشا کادو بدم  شیطون گول ...

متاسفم برات 

حداقل نصف میکردی

دوستای گلم لطفا واسه خوشبختیم و خونه دار شدنم یه صلوات بفرستین اگه فرستادین بگین منم بفرستم  ممنون🥺🙏

اسی  خواهر شوهر  منم   تبریزیه

کادوی پاتختی  که  دادم  (اومد  خونمون  دادیم )   در  جا  جلوی  شوهرم  باز کرد  به  خنده   گفت  ببینم زنت  زندگی  نباشه  از رو  کادوی  من  پس انداز  کرده باشه!!

بیشعور   من میدونستم  بدجور  شوهرش به خاطر  عروسی  دستش   خالیه    به همسرم اعتراص  نکردم  

خودم  به  هم  مادر شوهرم   سپرده  بودم   یه  سرویس  ظرف  هم بخره  بده  حساب کنم  

اینو  که  گفت  پشیمون  شدم  .

خدا  بهت  رحم کرده  اگه  خانواده بدی بودن  تا حالا ۱۰۰ بار به  شوهرت  گفته  بودن 

2706