2733
2734

سوالی تو کار دارم خانوم زورش میاد جواب بده آقایون جواب میدن کمک می‌کنن

و اینکه اقایون خیلی شفاف تر و رک ترن

تایم ناهار هم حوصله بحثای خاله زنکی و دو رو بازی های خانوم‌ها رد ندارم ب چشم دیدم ۳ نفرشون ظاهرا باهم خیلی اکین یکیشون نباشه اون یکی پشت سرش حرف میزنه

شما هم اینجورید؟

واااای دقیقااا منم همینطور خانما فقط حسادت و فضولی حالا من کارم ازاده تا میبینن یروز فروشم خوبه سریع هی میان سوال میپرسن چقدر فروش داشتی و .... ولی خدایی اقایون فقط کمک میکنن

آره منم اخلاقم با مردا راحت‌تر جور درمیاد. حوصله همکار زن ندارم. اکثرن حسودن

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون

دقیقا همینطوره متاسفانه. و خانم ها اصلا چشم دیدن هم جنس شون رو ندارن! 

وقتی که به دنبال آب راه می روی، وقتی که دنبال رویاها می روی، به ابر و باد به عنوان یک دوست فکر کن و قلبت را آرام کن... وقتی با دو پای خود می توانی راه بروی جایی نیست که نتوانی به آن برسی...
2731

منم این تجربه رو دارم من مغازه دار هستم فروشنده های اقایی ک سالهاس باهاشون همکاری میکنم خیلی رفتار بهتری دارن نسبت به خانمایی هستن ک میشناسم قیمت بیشتر از بیست قلم جنسو میپرسم قشنگ جواب میدن خانم باشه بعد دو سه تا پرسش همکار اقا رو صدا میکنه ک لطفا بیاین ببینین خانم فلانی چی میخاد با اینک سالهاس همو میشناسیم

واااای دقیقااا منم همینطور خانما فقط حسادت و فضولی حالا من کارم ازاده تا میبینن یروز فروشم خوب ...

البته اینو بگم اقایونم حسادت دارنا اگر ببینن زنی هم رشتشون بالاتر از خودشون رفته ابنو به چشم دیدم 

والا من هم تو جمع زنونه بودم سرکار هم الان تو جمع بیشتر مردونه ام‌ به خاطر رشتم 

اتفاقا مردا حسادت و خاله زنک بازیاشون خیلی خیلی بیشتره چه تو دانشگاه چه تو محیط کار

یکی از پسرامون که قشنگ همه رو میندازه به جون هم میشینه عقب لذتشو میبره!

کافیه یک چیزی از دهنت دربره پسرا کل دانشگاهو پر میکنن ده تا چیزم بهش اضافه میکنن درحالی که هیچوقت با دخترا این اتفاقا برام نیفتاده بود

راجع به حسادت هم که پسرا نسبت بهم حسادتشون به شدت زیاده فقط اسمشو رقابت گذاشتن جلوی هم میگن میخندن بعدش ازشون میپرسی نظرت راجع به فلانی چیه میگن اشغاله و...

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 

دقیقا همینطوره 

حتی تو کلاس های درسی 

من تو کلاس های که خودم خانم بودم همیشه نمره م خوب میشد تا کلاس های که هم کلاسی دختر هم داشته باشم 

از بس که بهم استرس میدادن و همش میگفتم تا کجا خوندی و...

این کلی نیست

بستگی به محیط کارت داره

هر محیطی یه جوی داره

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

این مورد برای خودتون هم صدق می کنه

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید. 

اشتباه می کنی وقتی از منظر نگاه به خانم و با شناخت ی که فکر می کنی از همجنس هات داری اینطور فکر می کنی و مدل حسادت پسرها و مردها فرق داره....پس چون مدل شون فرق داره دلیلی نداره فکر کنی خیلی منطقی و غیرخاله زنک هستند...اتفاقا جلوی همجنس شون می گند می خندند پشت سرش یه جور دیگه ...ضمنا هیچ وقت جذابیت جنسی و تمایل به خوب جلوه دادن خودشون جلوی جنس مخالف رو نادیده نگیر...دیدم که حتی بهم چشمک می اندازند اگه حس کنند تیک و تاک ی همجنس شون با جنس مخالف سر یه مورد خیلی عادی اداری داشته...اتفاقا بسیار به هم حسودن...گول فیلم جنتلمن بازی شون رو نخور