2733
2734
عنوان

بچه ها یه اشتباهی کردم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 112698 بازدید | 883 پست
آخرش عیدقربان دعوتش کردم  شوهرم یه تومن بهم داد تو پاکت که بهش پاگشا کادو بدم  شیطون گول ...

تیغ زن کوچولو🤣

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
می‌تونستین باشوهرت سر یه مبلغی به تفاهم برسی دیگه این دزدکی پول برداشتنت اشتباهه . اگه بفهمه ابروت و ...

اوووومیگم به بلاهایی سرم اوردن که حالا حالا حسابم باهاشون صاف نمیشه 

پول هم واسه تولد شوهرم روش پول گذاشتم پاوربانک خریدم 

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو اهیانا زن دای شوهره من نیستی؟😂😂 من دایی شوهرم دعوتمون کرد خیلی ام پولداره  اتفاقا سه سال ...

قدیمی شده دیگه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

حداقل ۲۰۰ تومن بهشون کادو میدادید  که خیلی کم نباشه

الان چون ۵۰ دادید و خیلی کمه ,ممکنه خواهرشوهرتون به مادرش بگه و ناراحتی کنه, اونم بیاد به شوهرتون بگه

به نظرم اگر شوهرتون فهمید 

یه پاکت دیگه بردارید ۹۵۰ رو داخلش بزارید و داخل کمد قایمش کنید 

بعدهم منکر این بشید که من ۵۰ دادم ,بگید ۹۵۰ دادم ,بعد هم بیایید سراغ پاکت و بهش نشون بدید که ببین ۵۰ تومن اینجاست,بعدهم الکی تعجب کنید و ناراحت بشید که چرا پاکتها رو جابه جا دادید

البته نمیدونم اینکه شوهرتون خواسته این پولو به اونا بده و شما ندادید جزو حق الناس حساب میشه یانه

2731
آخرش عیدقربان دعوتش کردم  شوهرم یه تومن بهم داد تو پاکت که بهش پاگشا کادو بدم  شیطون گول ...

کارتون بسیاراشتباه بوده مطمعن باش به گوشش میرسه آخه تواین دوره پنجاه تومن پولی نیست همینجورمیگن فلانی بهم پنجاه تومن دادمگه پنجاه تومن چیه به گوش شوهرتم میرسه شماکه بین اینجورخواهرشوهرایی داری زندگی میکنی بایددست ازپاخطانکنی

امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
فرقی نمیکنه گل، بهت اعتماد کرده داده دستت، وگرنه خودش میداد بهشون. بعد ازت نپرسید پول پاوربانک رو ا ...

نه بابا 

میگه فقط از من پول نخواه 

بقیش به درک

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤
تو اهیانا زن دای شوهره من نیستی؟😂😂 من دایی شوهرم دعوتمون کرد خیلی ام پولداره  اتفاقا سه سال ...

نه میگه زن دایی دخترس😁😁

❤پرسپولیس زیباترین عشق جهان❤ناشنوا باش وقتی به آرزوهای قشنگت میگن محاله🗻     بی تو ناژیم هناسکم😍😍😍#مخاطب خاص☘‌کورد😍
آخه پولشم روش یکم گذاشتم واسه دوروز پیش تولدش پاوربانک خریدم

وقتی همسرت بهت ۵۰ تومن ۵۰ تومن پول میده چرا براش کادوی گرون میدی اونم از پولی که بی اجازه از کادوی خواهر زادش برداشتی ...والا منکه نمیشناسمت با خوندن پستت پشتم لرزید اخه ۵۰ تومنم شد کادو ...بنظرم که خواهر یا مادر همسرت بهش میفهمونن که کادوش کم بوده ...کارت بد بوده خیلی لااقل لااقل ۵۰۰ میدادی اخه ۵۰ ....بعدم دادی کادو برای همچین مردی؟!!

چه کار زشت و پر ریسکی کردی.عواقبش با خودت😂😂😂

ببسن من از دنیا بریدم این فقط دلمو خنک کرد بقیش جهنم

2706