2733
2734
عنوان

بچه ها یه اشتباهی کردم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 112729 بازدید | 883 پست
واقعا متاسفم برات. کارت فقط اسمش دزدیِ. ضمنا با پنجاه تومن که پول دوتا چیپس و پفکِ خودت و شوهرت رو ...

آره عزیزم 

خوب کردم انقدر بهم چسبیده از این به بعد کاراشونو بی جواب نمیزارم نترس خوده همین خواهرشوهرم پاگشا به دخترش پنجاه تومن داد از من نباید انتظار داشته باشه بعدم گفتم شوهرم هر عید به همین دختره عیدی و عروسی پول زیاد و شاباش زیاد انقدر داده که اگه دعوتش هم نمی‌کردم جای خرف نداشت

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤
چقدر پنهان کاری و دزدی عادی تو بعضی خانواده هاا کاشکی بچه هامون جوری تربیت کنیم که دستشون کج نباشه& ...

آره عزیزم شما سعی کن بچه تو خوب تربیت کنی دزدی؟؟؟؟ شاید تو خونواده ی شما عادی شده واقعا شخصیت و شعور چیز خوبیه

تیکر کنکوره میشه واسه قبولیم دعا کنید                دوستم میشه لطفا یه صلوات مهمونم کنی از صلوات های شما کلی نتیجه دیدم مرسی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من ننی تونم باور کنم ..تقریبا مطمینم دروغ میگی نه شوهرت یه تومن گذاشته پاکت و نه تو پنجاشو گذاشتی بم ...

عزیزم هر چی به من دادن بابت پربازدید مال تو جوش نزن زیاد باور نمیکنی چاره اش یه برگشت به عقبه عزیزدلم نه اینکه بیای هرچی میتونی بار کنی و بری مواظب دل شکستن ها هم باش دقیقا روزی همین آه دلم میگیرتت 

اگه بفهمه جز اینکه بگی دروغ میگن راه دیگه ای داری؟

نه بابا تو یه فرصت حقیقتو میگم قطعا بهش تهش دوروز قهره

به نظرت تا چه حد عصبانی میشه  آخه رو اون پوله یکم پول گذاشتم دوروز پیش تولدش یه پاوربانک خریدم ...

😂😂😂😂😂😂

حالا اینارو بیخیال پاور بانک چ مارکی خریدی؟چند شد دقیق؟؟نگفت پول از کجا اوردی دادی پاوربانک؟؟

منم با شما موافقم تاپیک دروغه. فرق پنجاه تومن با یک تومن خیلی زیاده. صرفا تفریح جهت پر بازدید شدنه ...

😐😐😐جوری میگه تفریح جهت پربازدیدی صرفا 

انگار من جوج برداشتم رفتم تو جاده چالوس میزنم به بدن صرفا جهت تفریح 

خوب کاری کردی دلت خنک شده😂امید وارم اگرم فهمید جنگی نشه بین تون 😁

جنگ هم بشه من دیگه عادت دارم 😶

به نظرم اسی اینقد از خار شورش بدش میاد که تو تخیلاتش اینکارو باهاشکرده منو غذا رو عوض کرده و پولم بر ...

مارپل

حداقل دویست، سیصد تومن میذاشتی بمونه. 50 تومن توهینه اونم از سمت داییش ک عیدی میگی یه تومن داده.&nbs ...

عزیزم مادرش پنجاه تومن بهش پاگشا داد اینکه داییشه

یعنی تو 7 تا جاری داری 6 تا خواهرشوهر 😐

😩😩😩

چقد خندیدم باکامنتا و کارای اسی که انقد شجاع

ولی زندکی مگه بچه بازی به جای این کارا شوهرتو بکش سمت خودتت نه اینکه ازخودت فراریش بدی و اعتمادشو نسبت بهت از دست بده اخرشم پیش خودش بگه خوب خانوادم حق. دارن بازنم بد رفتاری کنن

..
خوووب کردی😅😅😅 حداقل ته پاکتو یکم پاره میکردی صداش دراومد میگفتی حتما افتاد من دادم،الان هم گردن ن ...

ببین اینایی که میگیم میخندیم فقط محض فان بودنشه والا واقعیت خیلی دردناکه 

من مابیبی بچمو خودم میخرم 

هر چی طلا هر چی سکه هر چی پس انداز داشتم دادم سر چک های شوهرم من دو ساله دوتا سو تین دارم اونوقت پولا رو میپاشه توخیابون بعد چارنفر مرفه بی درد هر چی لایق خودشونو خونوادشونه به من نسبت میدن یارو برگشته میگه خونواده اش دزده 😶من هیچ من نگاه

2706