2733
2734
همه پوست ها من سبزم در اصل هرچی مو و رنگ پوست تضاد بیشتری داشته باشن بهتر جواب میده

اینجا لیزر دایود الکس  داره    اونم خوبه؟

به اسم کاربریم نخندین    هرچی میزدم  مینوشت تکراری   شانسی اینو قبول کرد عضو شدم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اره من فول بادی میرم(هر دوماه یک بار) ولی بیکینی و صورت ( هر ماه)_ چون ناحیه هورمونیهی به این صورت ...

منم مشکل هورمونی دارم    واسه صورت رفتم هفت جلسه     ولی برگشت

به اسم کاربریم نخندین    هرچی میزدم  مینوشت تکراری   شانسی اینو قبول کرد عضو شدم😂
منم مشکل هورمونی دارم    واسه صورت رفتم هفت جلسه     ولی برگشت

اول باید این موضوع رو اوکی کن

با دکتر زنان یا دکتر پوست صحبت کن

دارو بهت میده

هرچند من خودم صورت مو داشته باشم واسم مهم نیس راحت شیو میشه ولی بقیه جاهااااا

[QUOTE=196152507]میتونی تیکه تیکه بری مثلا اول بیکنی زیر بغل  بعد ساق پا همینطور تیکه تیکه بری هم هزینش 

اینجوری تا همه ی بدنم تموم شه   میترسم برگرده

اول باید این موضوع رو اوکی کن با دکتر زنان یا دکتر پوست صحبت کن دارو بهت میده هرچند من خودم صورت ...

عزیزم ضرر نداره لیزر؟

میگن نازایی میاره دو دلم کردن😟

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2738

توی ۱۷ سالگی اشکالی نداره بنظرتون؟

و اینکه با چی شیو کردین پودر موبر،کرم،ژیلت؟

این روانیُ خودت ساختی پس به چی زُل میزنی ":)             باید فراموشت کنم ، چندیست تمرین می کنم من می توانم می شود ، آرام تلقین می کنم با عکس های دیگری تا صبح صحبت می کنم با آن، اتاق خویش را بیهوده تزئین می کنم سخت است اما می شود در نقش یک عاقل روَم،ن شب دعایت می کنم  ن صبح نفرین می کنم حالم ن اصلا خوب نیست ، تا بعد بهتر می شوم فکری برای این دل ِ تنهای غمگین می کنم:)
دقیقا منم بخدا بعضی وقتا میرم حموم میبینم رنگش باز شده میگم حالا ماه شدی😁😂😂😂

به خاطر حرف تو ع فردا میرم ک 😂😂😂

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
دقیقااا من والا ذغال سنگ بود تازه جوشم داشت بخدا نمیدیدمش از بس زشت بود اما حالا هی میبینم😎😂

پیش ب سوی لیزر 😂😞

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
هیچی فقط باید بری لخت کنی کار دیگه‌ای لازم نیست تو بکنی😂😂

😂😂😂نمیشه لخت کردم نبینه منو چشاشو ببنده😂

2706