2733
2734

پاییز سرمای بدی خورد یه مدت سرفه داشت قرص مونته لوکاست و نئوتادین دادم خوب شد باز سرما خورد گوشش کیپ میشد باز اسپری رستانکس و قرص مونته لوکاس دوباره سرما خورده و گوش و بینیش کیپ میشه

یعنی دلیلش چی می تونه باشه؟؟امسال ۶ سالش میشه قبلا اینجوری نبود

از بهار تقویم می ماند از من استخوانهایی که تو را دوست داشت❤

سیستم ایمنیش اومده پایین چیزایی که ویتامین سی داره بهش بده 

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                              با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           

فکر کنم بهش میگن الرژی کودکان 

پسر منم داشت از ۴ ، ۵ سالگی . ۷ سالش که شد کاملا خوب شد 

الان شاید سالی یکی دو بار نیاز باشه اسپری بزنم براش وقتی خیلی بد سرما میخوره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سیستم ایمنیش اومده پایین چیزایی که ویتامین سی داره بهش بده 

قبلا آلرژی نداشت یعنی واسه اینه الان خوراکش بهتر از سال‌های قبله ک☹️

بعضی بچه هاهمینجورین ،اشکال نداره ،اگ تندتند سرمامیخوره ببرش متخصص ببین لوزه نداره ،وگرنه شاید بقول خودت بهاره حساسیت داره

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد
فکر کنم بهش میگن الرژی کودکان  پسر منم داشت از ۴ ، ۵ سالگی . ۷ سالش که شد کاملا خوب شد  ...

از دکتر هم پرسیدم گفت بزرگتر شده تو این سن پیش میاد ولی باز نگران بودم ..خدا رو شکر انشا..بچه منم خوب بشه ..بچه شما چ علائمی داشت

بعضی بچه هاهمینجورین ،اشکال نداره ،اگ تندتند سرمامیخوره ببرش متخصص ببین لوزه نداره ،وگرنه شاید بقول ...

عکس لوزه گرفتم  نوار گوش مشکلی نداشت هیچ کدومش خودمون هم خانوادگی اسم داریم نمیدونم ب ما رفته

قبلا آلرژی نداشت یعنی واسه اینه الان خوراکش بهتر از سال‌های قبله ک☹️

این الرژی نیست 

الرژی هر روزه و فقط عطسه و اب ریزش بینی داره و اگه شدید تر باشه خارش و تنگی نفس هم بهش اضافه میشه

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                              با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
عزیزم همدردیم، دختر منم آلرژی دارم ، مدام مریض میشه، همه ماهارم مریض میکنه، الانم بیدارم دارم این یک ...

مرئیس شدن ب کنار همش گوش و بینیش کیپه😭😭مخصوصا شب ک میشه ؟بچه شما هم اینجوریه

عکس لوزه گرفتم  نوار گوش مشکلی نداشت هیچ کدومش خودمون هم خانوادگی اسم داریم نمیدونم ب ما رفته

ن انشاالله،همون سرماخوردگی سادس دیگ

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد
عزیزم همدردیم، دختر منم آلرژی دارم ، مدام مریض میشه، همه ماهارم مریض میکنه، الانم بیدارم دارم این یک ...

عزیزم فکر کنم سیب برای تب خوبه