2733
2734
فقط و فقط خوب تحقیق کن مرکزی که میخوای بری و نتیجه کسایی که درمانشون تموم شده بپرس نه کسی که تو درم ...

لرستان   دورود

به اسم کاربریم نخندین    هرچی میزدم  مینوشت تکراری   شانسی اینو قبول کرد عضو شدم😂
بخدا من ی جلسه رفتم قشنگ تغییر احساس کردم اصلا اعتماد ب نفسم رفته بالا اینجا نمیشه خیلی باز کنم اما ...

😂😂

به اسم کاربریم نخندین    هرچی میزدم  مینوشت تکراری   شانسی اینو قبول کرد عضو شدم😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بر عکس کارتام الان ریختم داشتم می کشیدم نیت کن اسم خودت و پسرت رو بگو

سلام میشه واسه منم بگیری اسمم النازه میخام بیینم به رلم میرسم یا فامیل که خاستگارمه؟ 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
لرستان   دورود

اهان حیفف  اون جاها بلد نیستم جایی رو

الکسانداریت کندلا(سرش  گرده خودش مث یک خودکار چاقه) اصلا مواد نمیزنن و خودش بی حسی داره این دستگاهی که من میرم و عالیه

shr اینا اصلا نری که شبیه لیزره اصلا لیزر نیست!

2731
اهان حیفف  اون جاها بلد نیستم جایی رو الکسانداریت کندلا(سرش  گرده خودش مث یک خودکار چاقه) ...

میگن الکساندرایت واسه پوست های سفید هس 

میگن الکساندرایت واسه پوست های سفید هس 

میدونی من خیلی خیلی پر رر مو بودم ینی همه جام مو داشت فقط کف دست و پاهام نداشت الان فوق العاده راضی هستم موها نازک تر .... کمتر و حتی بعضی قسمت های مرغی رفته ( به دو جلسه) هنوز تازه...... 

دقیقااا من والا ذغال سنگ بود تازه جوشم داشت بخدا نمیدیدمش از بس زشت بود اما حالا هی میبینم😎😂

با چ دستگاهی انجام دادین؟ 

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
دقیقااا من والا ذغال سنگ بود تازه جوشم داشت بخدا نمیدیدمش از بس زشت بود اما حالا هی میبینم😎😂

دستگاهی که شما ازش جواب کرفتین چی بود و رنگ پوستتون چه رنگیه؟

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
میدونی من خیلی خیلی پر رر مو بودم ینی همه جام مو داشت فقط کف دست و پاهام نداشت الان فوق العاده راضی ...

لیزر تمام بدن میری

میدونی من خیلی خیلی پر رر مو بودم ینی همه جام مو داشت فقط کف دست و پاهام نداشت الان فوق العاده راضی ...

منم خیلی پرمو هستم    ولی هزینه کل بدن زیاده 

2706