2733
2739
دقیقا منم بخدا بعضی وقتا میرم حموم میبینم رنگش باز شده میگم حالا ماه شدی😁😂😂😂

اره واقعا منم میرم نگاش میکنم حال میکنم میگم به به حالا شدی یه چیزی😂😂😂😂😂

من یک ام اسی هستم و قراره مثل همه بخندم ، حرف بزنم ، به خاطر بسپرم ، بد‌و‌‌‌‌‌م بدوم..🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دیگ نمیرم خسته شدم الان یازده سالش

الهی که بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم از ته دلم برات دعا میکنم 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2731
مرسی مهربون 😘❤❤❤

فدات گلم 😘😘❤️❤️❤️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2740
بخدا قبلش لیزر لولو بود 😂😂😂

دقیقااا من والا ذغال سنگ بود تازه جوشم داشت بخدا نمیدیدمش از بس زشت بود اما حالا هی میبینم😎😂

من یک ام اسی هستم و قراره مثل همه بخندم ، حرف بزنم ، به خاطر بسپرم ، بد‌و‌‌‌‌‌م بدوم..🕊
من الان تو درمانم دوستام که رفتن مرکزی که میرم اوکی بودن و بعد گذشتن چند ماه کاملا راضی بودن بستگی ...

منم میخوام لیزر کنم  ولی میترسم دوباره موها دربیاد

به اسم کاربریم نخندین    هرچی میزدم  مینوشت تکراری   شانسی اینو قبول کرد عضو شدم😂
مال من خیلی خیلی تیره هس    یعنی روشن میشه؟

بخدا من ی جلسه رفتم قشنگ تغییر احساس کردم اصلا اعتماد ب نفسم رفته بالا اینجا نمیشه خیلی باز کنم اما واسه منم در همون حدی ک میگی تباه بود اصلا لباس زیر تور می پوشیدم رنگ تور عوض میشد🤦‍♀️شما فکرش بکن چقد داغون بودم

2706