2733
2734
عنوان

نی نی یار زین پس با تو قهر می‌باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 692 بازدید | 102 پست
🙂🤣❤️اسبم بده اسمت چیه؟ چند سالته شیطون 

اسب گران است اما چون تو هستی دل به من بستی بروی چشمانم 

اژدر اسب را برایت کنار می‌گذارم از اسمش نترس اسب رامی است ‌

سن و سالم به اندازه دو دهه و دو سال می باشد 

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🖤 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

او معتقد است زرده تخم مرغ دوای هر ریزشی است به اعتقاداتش لطمه وارد کنید شما را به بیرون سایت زودکی ه ...

او نمی‌تواند اینگونه مرا خوار نماید و احساسات من و هدایت من را نادیده گیرد باید بیاید خودش و بگوید چرا

کلام مرا به ایشان منعقد فرما و بگو شاهنشاه فرموده است من زین پس در صورتی عذر خواهی را پذیرا میشوم از جان که تاپیک زده و مرا تگ نماید و بگوید این فرد والا و همایونی هر چه گوید درست است

2731
گویی تو نمیدانی  من شاید دختر باشم اما در این بدن روح یک امیر ۲۰۶ دار خوابیده است  من لا ...

تو بسیار غلط مینومایی 

امیر دویست و شیش ،دویست و شیش بار از دویست و شیش دختر معذرت خواهی مینمایی دختران سرزمین من بازیچه دستان امیر و امیر ها نیستند 

فهمیدی؟

او نمی‌تواند اینگونه مرا خوار نماید و احساسات من و هدایت من را نادیده گیرد باید بیاید خودش و بگوید چ ...

به روی چشم اولیاحضرت همایونی🤣

اتفاقات بعدی اش دامان گیر است، بدرود سرورم😂

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
به روی چشم اولیاحضرت همایونی🤣 اتفاقات بعدی اش دامان گیر است، بدرود سرورم😂

سلامت باشی دلبندم 

مراقب خودت و خوبی هایت باش و لبخندت را از این سرزمین خسته دریغ مکن 

باشد که یادم باشی 

سپاس بابت مهرت فرزندم 

تو بسیار غلط مینومایی  امیر دویست و شیش ،دویست و شیش بار از دویست و شیش دختر معذرت خواهی مینما ...

سکوت اختیار کن تا لعنت خدایان عامون دامن گیرت نشود 

چه شد فکر کردی فقط ۲۰۶ نفر بازیچه دستان من بودن؟

سکوت اختیار کن تا لعنت خدایان عامون دامن گیرت نشود  چه شد فکر کردی فقط ۲۰۶ نفر بازیچه دستان من ...

خاک بر سرت جای نان در آوردن دنبال دختران مردم هستی حماقت است  که دختران سرزمین من گول دویست و شیش تورا می‌خورند 

سلامت باشی دلبندم  مراقب خودت و خوبی هایت باش و لبخندت را از این سرزمین خسته دریغ مکن  ب ...

نصیحت ها گفته ها و ارزش هایتان فراموشم نمی شود هرگز😂سپاس از شما و پندهایتان شاهنشاه همایونی😂

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
نصیحت ها گفته ها و ارزش هایتان فراموشم نمی شود هرگز😂سپاس از شما و پندهایتان شاهنشاه همایونی😂

چه زیبا کلامی جانم .

به به به به به این هوش و ذکاوت و دانایی و فرهیختگی و بقیه. 

لذت بردیم از همکلامی با شما