2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهش میکنم کاری نکردم ،خوش بگذره بهتون . حیف که من روتردام هستم وگرنه  حتما می دیدمتون

قربونت عزیزم 😘

البته باید فعلا واکسن بزنیم همین جوری نمیشه اومد باید ببینیم کی نوبتمون میشه فعلا خبری نیست برای رد شدن از مرز لازمه نمیزارن یا کلی اما اگر داره که نمی ارزه  

🙏🏻❤️

قربونت عزیزم 😘 البته باید فعلا واکسن بزنیم همین جوری نمیشه اومد باید ببینیم کی نوبتمون میشه فعلا خ ...

اتفاقا  من هم میخوام بیام آلمان خونه  خاله جان . نوبت اول رو زدم و سه هفته دیگه نوبت دوم رو میزنم . اینجا  تا ماه دیگه همه یک نوبت رو گرفتن الان ۱۷ و ۱۸ ساله ها رو نامه  دادن که بیان بزنند

2731
قربونت عزیزم 😘 البته باید فعلا واکسن بزنیم همین جوری نمیشه اومد باید ببینیم کی نوبتمون میشه فعلا خ ...

درسته یا باید جواب تست نشون بدید یا واکسن زده باشید . امیدوارم که بزودی براتون بزنند

اتفاقا  من هم میخوام بیام آلمان خونه  خاله جان . نوبت اول رو زدم و سه هفته دیگه نوبت دوم ر ...

خالت کدوم شهره؟

ما از طریق دکتر خانواده باید اقدام کنیم فعلا تو نوبتیم نازه این امکانو‌دادن به دکتر خانواده ها

خالت کدوم شهره؟ ما از طریق دکتر خانواده باید اقدام کنیم فعلا تو نوبتیم نازه این امکانو‌دادن به ...

اوبرهاوزن هستند نزدیک دوسلدورف
اتفاقا چند  روز پیش میگفت که جایی هست که بدون نوبت واکسن جانسون رو میزنه اگر میخواهی برات بپرسم که کجاست

2738
اوبرهاوزن هستند نزدیک دوسلدورف اتفاقا چند  روز پیش میگفت که جایی هست که بدون نوبت واکسن جانسون ...

اره میدونم 

ولی جانسون و نمیزنم دلیل خاصی نداره 

فعلا منتظرم 

دوسلدورف خیلی از ما دوره من سمت هامبورگم 

تشریف بیارید 😘اگه مسیرتون میخوره 

2706