2733
2734

گازش تموم شده 

مدلش چیه

🦋💙حس ششم گفت بهش میرسی جون عزیزت ی صلوات بفرس برسم بهش بخدا همتونو دعا میکنم🦋💙                  خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            میدونم کفره ولی واسم خداعه🫠🥲                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اگه روشن میشه بعد سریع خاموش میشه از کمپرسورشه اصطلاحا میگن اورلد میکنه که در این صورت یه کمپرسور نیاز داره ولی باز باید با اهم متر تست کمپرسور زد تا مطمئن شد

بی سبب از پائیز روز میلاد اقاقیها را پرسیدیم.....
یا گازش تموم شده  یا برفک زده روی پروانه  مارکش چیه ؟

از برق کشیدیم برفک زدایی کردم ولی باز صدا میده مارکش جنرال،،از اینا ک بالاش یحچال پایین فریزر

برای حل مشکلاتم صلوات بفرستین....ممنونم
جنرال

امشب از برق بکشش،فردا دوباره بزن ب برق ،احتمالا درست بشه،اگه نشد تعمیرکار بیار ببینه

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..امروز ۲۷.۲.۱۴۰۳  بی بی چک مثبت شد🤗🤗،خوش اومدی ب دلم قشنگ ترین سوپرایزم🥰😍😘......❤
2706