2752
2734

سلام من پسرم نزدیک چهل روزشه از همون روز بیستم دیگه تقریبا سینه رو نمیخاست من بزور بهش میدم روزی دوسه بار رو هر بار میخام سینه رو بدم چهار دقیقه حدودا زور میزنه و گریه می‌کنه تا بگیره و میخوره یه مقدار بعدش فورا با شیشه اونت بهش شیر اپتامیل میدم الان دلم یجوریه میگم نکنه دارم بهش ظلم میکنم میخام بزور بهش سینه بدم تو روحیه و اعتماد بنفسش اثر نذاره یه وقت یا گریه که می‌کنه نکنه من دارم بدی میکنم بهش شما هم برای هربار سینه گریه می‌کنه ؟

دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب اینقدر شیشه دادی دیگه داره سینه رو ول می‌کنه خو،مگه زود دنیا اومده که شیر خشک هم میدی؟ بنظرم شیر ...

نه زود دنیا نیومده بخاطر اینکه بعد از نه ماه میرم مدرسه و از اونور پوستم حساسیت داره نمیتونم دوسال تمام بدون دارو باشم گفتم کمکی هم بدم اما دلم برای شیر خودم که بهش بدم خیلیییی میتپه میخام هر دوش رو بخوره اما نمیدونم چجوری بعضی ها تا خبری وقت هردوش رو میدن   

دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2731
خب اینقدر شیشه دادی دیگه داره سینه رو ول می‌کنه خو،مگه زود دنیا اومده که شیر خشک هم میدی؟ بنظرم شیر ...

ببین به خودم که اومدم دیدم شیشه خیلی دادم چون پسرم بعد از سینه خوردن باز هم گریه میکرد وشبر خشک میدادم 

والا من از اول شیرخشک دادم‌ ذره ای هم عذاب وجدان نداشتم. نمیدونم من غیرطبیعی هستم یا بقیه. البته دکت ...

چطور بهت اینو گفته من قبول ندارم سینه ای شیرش کم باشه خود من شیرم خیلییییی کم شده بود اما با غذاهایی که شیر رو زیاد میکنن درستش کردم 

چطور بهت اینو گفته من قبول ندارم سینه ای شیرش کم باشه خود من شیرم خیلییییی کم شده بود اما با غذاهایی ...

احتمالا چون دید از شیر دادن خوشم نمیاد. گفت حوصله نداری شیرتم که کمه خودتو اذیت نکن شیرخشک بده. منم از خدا خواسته گفتم باشه 😄 بازم بچه دار بشم همینکارو میکنم