2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلامت باشین هرجایی سایشون بالاسرتون باشه انشاله

همچنین گلم❤

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏
اتفاقا میخوام بیام هلند مسافرت  کدوم شهری ؟من میخوام برم امستردام  جاهای دیدنیشو‌بلدی بگ ...

میدان دام معروف ترین میدان آ مستردامه .  یکی از کاخ های خانواده  سلطنتی  ,  موزه مادام توسو , کلیسا  و مرکز خرید بزرگی داره  .
گردش روی کانال های آب با قایق های توریستی , تمام  از توی کانال های داخل شهر میگذره و مراکز مهمی رو در طول گردش معرفی میکنه .  موزه ونگوک , رییکس  موزه , باغ وحش  , خانه آنا فرانک  و محله رد لاین (البته اگر بچه  همراهتونه بهتره که نرید  ,  اما خودتون باید تصمیم بگیرید )از مراکز دیدنی دیگه هستش  . 

اما  حالا  که تا این جا میاید حیفه که اینجا  نرید .  یک دهاتی هست به نام khiethoorn که به ونیز  هلند معروفه  و بسیار زیباست , دهی که  تقریبا خیابون نداره و با قایق باید داخلش گشت  ( خودت میتونی گوگل کنی و
ببینی )

باز هم سوالی بود درخدمتم

2706