2733
2734
عنوان

امروز رفتم دکتر گفت پاهات دیگ درست نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3015 بازدید | 244 پست
میکنه بخدا من چشم چپم کور بود نوک دماغمم نمی دیدم الان دیگه خدارو شکر صدها مترو میبینم امید دارم توه ...

تنبلی چشم ک خوب نمیشه درسته؟

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢

بچه ها عکس پیدا کردم ولی اینجا پاهامو بهم نچسبوندم اما بازم معلومه

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوه اوه حتما ببرید دکتر ک راه درمانش همین الانه وگرنه بشه سن بالا دیگ نمیشه ها.ببرینش ارتوپد زود خوب ...

پای پسرم رو بیرونه اونم درمان دارع؟یک سالشه

حالت ایکس

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
2731
آخه متاسفانه قدمم کوتاس دیگه بدتر

قدت چنده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
عزیزم این چیزا واست مهم نبلشه تو زندگی شانس میخاد  ی اقوامی دارم خانم ۳۰سالش پاهاش وحشتناک پرا ...

پیشونی کجا منو میشونی😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
راست میگید؟ خیلی نگرانم تعداد  اونایی که باهاشون دعوا کردم خیلی زیاده نمی تونم همشون رو تگ کنم ...

اره گلم فکر میکنم دعوا نکردیم

نگو اینجوری...پیش میاد ادم باید سعی کنه توی بحث اروم باشه تا توهینی پیش نیاد

شما همون بهار نیستید که توی تاپیک دورهمی شنبم بودین؟!

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
وقتی پاهارو میچسبونی بهم باید دست رد نشه واس من اندازه ۳ سانت فاصلس

منم پاهام اینجوریه وقنی حامله شدم وزنمم رفت بالا دکترم گفت یه خط راست رو در نظر بگیر یا توی خونه یه نخ بزرگ بذار روی اون راه برو هم عادتمیکنی درست راه بری هم بدتر نمیشه الانم بنظر خودم خیلی بهتر شده اونموقه یجوری راه میرفتم دو تا پام نسبت به هم مثل هفت بودن وقتی راهم میرفتم

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
بچه ها عکس پیدا کردم ولی اینجا پاهامو بهم نچسبوندم اما بازم معلومه

کپ پای منه

لایکم نکنید:) دختری در من ساز امیدواری مینوازد♡. (کاربری چهارمم) اقایون درخواست دوستی ندن قبول نمیکنم ممنون♡
دختر خاله ی من همسن شما رفت باشگاه پا پرانتزیش اوکی شد اون تازه دکتر بهش گفته بود باید عمل شی

منم ورزش میکنم خودم‌احساس میکنم یکم بهتر شده ولی دکتر گفت خوب نمیشه فقط بدتر نمیشه اگ‌ورزش کنی کلا اب پاکی ریخت رو دستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706