2752
2734
عنوان

امروز رفتم دکتر گفت پاهات دیگ درست نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3046 بازدید | 244 پست
چرا بابا عمل داره ولی اینطوریه ک مفصلارو میشکنن دوباره جوش بخوره خیلی عمل وحشتناکیه

بابا درخواستمو قبول کن کارت دارم 

لایکم نکنید:) دختری در من ساز امیدواری مینوازد♡. (کاربری چهارمم) اقایون درخواست دوستی ندن قبول نمیکنم ممنون♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شانسه خواهر من صدتا مرض دارم اینم روش ولی این لاعلاجه دکترای شیرازو اصفهان ردم کردن مونده فقط دکترای ...

اب سیاه ک برای سن بالاس واقعا شانس نداری حتما دیر فهمیدی وگرنه عمل میکنن حالا فرصتو از دست نده برو تهران من با وجود چشم انحرافی شدید خدا دوباره بهم هدیه کرد الان با وجود منفی۸ عینکمو هم برداشتم انحرافیمم ی درصدم نموند خدا تورو هم ب پای من ببره درمونشو بهت بده چشم خیلی سخته خیلی منم سختی کشیدم

چرا بابا عمل داره ولی اینطوریه ک مفصلارو میشکنن دوباره جوش بخوره خیلی عمل وحشتناکیه

من حاضرم کج راه برم 

از این عمل های عجیب غریب انجام ندم روی بدنم  

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2731
عزیزم ۳سانت ک مشخص نیست  من ۳۰سالمه دیسک کمر و گردن دارم ۴تا مهره هام درگیرن  فیزیو رفتم ...

حالا رفتم فیزیو تراپی گفت تو ک میای بیمارستان بیا هر روز دوچرخه برو

بعد بهم گفت ک شناهم واست خوبه

ورزشاشم عکس گرفتم

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
بابا درخواستمو قبول کن کارت دارم 

به جان تو قبول کردم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها کسی اینجاپاهاش ضربدری هست؟یاازاشنایان وکسای که دیدید؟یه سوال درموردش داشتم

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
اب سیاه ک برای سن بالاس واقعا شانس نداری حتما دیر فهمیدی وگرنه عمل میکنن حالا فرصتو از دست نده برو ت ...

مرسی مهربون خیلی خوشحال شدم که یکی با مشکل بینایی درمون شده واقعا سخته ادم روز بیدار شه و حس کنه یک روز با کوری نزدیکتر شده . خدابت سلاپتی بده دعات در حقم رو اجابت کنه . 💞

آیه سابقم نی نی یار منو ترکوند. خدایا شکرت بابت همه نعمتات 
بچه ها کسی اینجاپاهاش ضربدری هست؟یاازاشنایان وکسای که دیدید؟یه سوال درموردش داشتم

سوالت چیه دیدم تاحالا ولی خودم پرانتزیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم این چیزا واست مهم نبلشه تو زندگی شانس میخاد 

ی اقوامی دارم خانم ۳۰سالش پاهاش وحشتناک پرانتزی مانتو کوتاه بپوشع  دیده میشه 

دنیای اعتماد بتفس و غرور 

شوهرش تک پسر ۹تا خواعرشوهر داره جرات ندارن بهش بگن تو 

شوهرشم با دومتر قد جلوش خم راست ..۲تا بچع هم دلره😑😑😑

تیپ کلاسشم و سروضعش بماند

یا  ودود ...

تو از من یکم بیشتری

ولی من شلوار لی چسب میپوشم اونقدر معلوم نیستا

ببین اگ جفت پاهاتو بذاری پرانتزیش معلومه ولی ادم تو خیابون ک پاشو جفت نمیذاره راه میره یا بخوادوایسته هم یه پاشو معمولا جلوتر میذاره

اصلا اینطوری نیست ک معلوم شه چون خود دکترم میگه جفت کن تا بفهمم چقدره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بخدا جدی میگم در حدی نیست ک اینقد خودت بزرگش کردی 

حداقل تو این عکس ک اینطور نیست

انتظار داشتم چقد ب چشم بیاد ک اینقد. بخاطرش ناراحتی!

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن