2737
2734

یکم پرانتزی

گفت باید تو سن رشد میومدی

الانم ورزش کن ک بدتر نشه

وگرنه باید عمل کنی

اگه وزنم بره بالا یا باردار شم فکر کنم بدتر شه

از‌ظهر افسردگی گرفتم😐

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

وقتی پاهارو میچسبونی بهم باید دست رد نشه واس من اندازه ۳ سانت فاصلس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

منم از دیشب افسردگیم شدید شد بخاطر چشمام :)

میفهمم این حسو قشنگ درررک میکنم..

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه چن سالته عزیزم؟

خدایا شکرت بابت همه چی 💜😍کاربر قدیمی ام ب دلایلی خودمو تعلیق کردم 😁🤍🙄               𝐛𝐲 ᵍᵒᵈ 𝐢 ᵈᵃⁿᶜᵉ 𝐭𝐨 ᵐᵃᵏᵉ 𝐭𝐡𝐞 ʷʰᵒˡᵉ 𝐰𝐨𝐫𝐥𝐝 ᵐʸ 𝐰𝐢𝐬𝐡 ❥═•• باخـدامی ـرقصــانم‌تمـام دنیارابہ ـساز ـعارزوهـــایم❥═••🖇🔐🌸🧸وزن اولیه۴۵ وزن هدف اول ۵۰ 💜وزن هدف دوم ۵۵💜امیدوارم که بتونم و میتونم💜
2738

پاهای پرانتزی رو اصولا همه دارن حالا توی یکی بیشتر توی یکی کمتر

زیاد بهش توجه نکن

چون بدن خیلی مشکلات داره اینستاگرام همه رو عالی و ورزشکار نشون میده توی زندگی واقعی 85 درصد مردم اینجوری عالی و بی نقص نیستن همون درصدی هم که ادعا عالی بودن میکنن مشکلاتی دارن

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
منم از دیشب افسردگیم شدید شد بخاطر چشمام :) میفهمم این حسو قشنگ درررک میکنم..

چشات چیشده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706