2752
2734
عنوان

امروز رفتم دکتر گفت پاهات دیگ درست نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3046 بازدید | 244 پست

عوضش پشم نداری😁

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر خاله ی من همسن شما رفت باشگاه پا پرانتزیش اوکی شد

اون تازه دکتر بهش گفته بود باید عمل شی

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
سوالت چیه دیدم تاحالا ولی خودم پرانتزیم

انشالله که مشکلت حل بشه😢

من یکی ازفامیلام پاهش ضربدریه یعنی خیلی داغونه راه زیادنمیتونه بره میگه رگ پاهام میگیره زانوهاش بهم میچسبه وقتی صاف می ایسته

۹سالشه بنظرتون باراهکارخونگی درست میشه؟مثل ورزش و....

چ عوارضی داره توی‌نت سرچ کردم اما دقیق متوجه نشدم کمک کنید

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
تو از من یکم بیشتری ولی من شلوار لی چسب میپوشم اونقدر معلوم نیستا ببین اگ جفت پاهاتو بذاری پرانتزی ...

مال من زیاده 😒

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
چشات چیشده

منم پاهام پرانتزی!  برای بارداری هم مشکلی نداشتم!  دیگه پاهام این شکلیه!  یعنی من نباید زندگی کنم!!!

در قضاوت همه حق را به تو دادند ولی، نکته اینجاست که من راز نگه دار ترم
عزیزم اشتباه گرفتی ما اصلا دعوا نکردیم باهم    

راست میگید؟

خیلی نگرانم تعداد  اونایی که باهاشون دعوا کردم خیلی زیاده نمی تونم همشون رو تگ کنم بعضیاشون اسمشون اصلا یادم نمیاد

تازه بعضی وقتاش مقصر خوده احمقم بودم 

نمی دونم بخشیدنم یا نه

وقتی پاهارو میچسبونی بهم باید دست رد نشه واس من اندازه ۳ سانت فاصلس

دخترعمه ام مشکل شمارو داره چندماه میره باشگاه یه سری تمرین میکنه خیلی بهترشده

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
مرسی مهربون خیلی خوشحال شدم که یکی با مشکل بینایی درمون شده واقعا سخته ادم روز بیدار شه و حس کنه یک ...

میکنه بخدا من چشم چپم کور بود نوک دماغمم نمی دیدم الان دیگه خدارو شکر صدها مترو میبینم امید دارم توهم مث من سلامتت چشات برگرده همه چیز دست خداست حالا من تنبلیه چشمم داشتم 

بخدا جدی میگم در حدی نیست ک اینقد خودت بزرگش کردی  حداقل تو این عکس ک اینطور نیست انتظار داشت ...

آخه متاسفانه قدمم کوتاس دیگه بدتر

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
انشالله که مشکلت حل بشه😢 من یکی ازفامیلام پاهش ضربدریه یعنی خیلی داغونه راه زیادنمیتونه بره میگه ر ...

اوه اوه حتما ببرید دکتر ک راه درمانش همین الانه وگرنه بشه سن بالا دیگ نمیشه ها.ببرینش ارتوپد زود خوب میشه

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
مگه جشمات چه مشکلی داره؟

نزدیک بینی شدید شل شدن زجاجیه احتمال پارگی شبکیه نابینایی

داغ جوون‌دیده ی پر‌پر منم..مسلخ سروای تناور منم.. باغ گل بی بر و بی برگ،من.. غربت آهوی جوون مرگ،من.. ناجی باغ گل بی برگ کو؟.. ضامن آهوی جوون‌مرگ کو؟.. شب شد و پیک تب و غم سر رسید،.. عطر گلاب از خود قمصر رسید.. chavoshi ❤