2733
2734
عنوان

امروز رفتم دکتر گفت پاهات دیگ درست نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3046 بازدید | 244 پست

منم پاهام پرانتزی از شلوار خریدن متنفرم😭😭😭عکس بزار ببینید چقدره؟ 

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
واقعا؟

بقران 

این اصلا پرانتزی نیست که شما خودت فکر میکنی پرانتزیه دراین حدنرماله

لایکم نکنید:) دختری در من ساز امیدواری مینوازد♡. (کاربری چهارمم) اقایون درخواست دوستی ندن قبول نمیکنم ممنون♡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پاهام پرانتزی!  برای بارداری هم مشکلی نداشتم!  دیگه پاهام این شکلیه!  یعنی من نبا ...

باعث درد میشه.

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731
خخخخ مثلا چجوری عکس نمیزاری🤣

نه عزیزم عکس نمیزارم ولی مال من خیلی داغونه من مثل تو بودم غم نداشتم باید درب در دنبال لباس و شلواری بگردم ک ب پاهام میاد و نقصشو بپوشونه ولی خیلی سخت پیدا میشه

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
منم ورزش میکنم خودم‌احساس میکنم یکم بهتر شده ولی دکتر گفت خوب نمیشه فقط بدتر نمیشه اگ‌ورزش کنی کلا ا ...

میشه پیاممو بخونی

لایکم نکنید:) دختری در من ساز امیدواری مینوازد♡. (کاربری چهارمم) اقایون درخواست دوستی ندن قبول نمیکنم ممنون♡
پای پسرم رو بیرونه اونم درمان دارع؟یک سالشه حالت ایکس

ببرش دکتر خوب میشه چون تو سن رشده ولی من دیگ تو سن رشد نیستم

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
شل شدن زجاجیه و اجتمال پارگی شبکیه

علائمی هم داشت؟؟چی بودن

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
شل شدن زجاجیه و اجتمال پارگی شبکیه

منم چند سال پیش همین طوری شدم، شبکیه چشمم سوراخ شده بود و در حال پارگی کامل بود، دو سری لیزر کردم شکر خدا مشکلی ندارم دیگه

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️
اوه اوه حتما ببرید دکتر ک راه درمانش همین الانه وگرنه بشه سن بالا دیگ نمیشه ها.ببرینش ارتوپد زود خوب ...

منم همینو میگم ماهم به پدرمادرش میگیم اماخیلی بی اهمیتن میگن بچم ک فلج نشده حالا😐مامیگیم بزرگ شه میشه یکی از دغدغه هاش و مختل شدن زندگیش بخدا دلم واسش میسوزه بچه دختره خیلی وقتی راه میره بدراه میره😢فرم بدنشوریخته بهم،ازیه طرف هم میترسن میگن دکترببریم میگن عمل اینم بچس نمیشه دلمون نمیاد

شما میخواید عمل کنید؟

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
نه عزیزم عکس نمیزارم ولی مال من خیلی داغونه من مثل تو بودم غم نداشتم باید درب در دنبال لباس و شلواری ...

اره درکت میکنم همه چی رو سخت کرده.......طرز پوششمونم ب باهامون بستگی داره

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
ببرش دکتر خوب میشه چون تو سن رشده ولی من دیگ تو سن رشد نیستم

مرسی ک گفتی فک نمی‌کردم رو ب بیرون درمان داشته باشه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن