2737
2734
عنوان

خرج بچه

439 بازدید | 28 پست

سلام بچه یه مشکلی دارم لطفا اگه کسی میتونه راهنمایی کنه

من یه مدته میرم سرکار از زمانی که رفتم دیگه شوهرم هیچی واسم خرج نمیکنه واسه خودم،از حقوق خودم خرج میکنم،ولی تازگی ها که نینی اومده واسه اونم خیلی خرج نمیکنه و هرچی دوس دارم واسش بخرم میگه خرج اضافه است مثلا اسباب بازی گاهی واسش میخره ولی مثلا کتاب که انتخاب میکنن میگه گرونه یا لازم نداره یا واسه لباس میگه خیلی واسه بچه نباید لباس خرید و هزینه کرد من آرزو ی یه پیراهن توری خوشکل به تن دخترم ببینم روی دلم مونده هزینه میکنه ولی خیلی کم و خیلی از چیزهایی که دوس دارم واسش نمیگیره منم یه چندوقت خودم چندتا تیکه که دوس داشتم واسش گرقتم نمیدونم چیکار کنم فک میکنم نمیخره واسش منظورش اینه اگه دوس ددری داشته باشه خودت واسش بخر😓 راستش نمیدونم چیکار کنم کسی تجربه یا راهکاری داره بهم کمک کنه🙏🙏🙏

اگه سر کار نری هم همینطوره؟

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از همین اول عادت ش نده، درسته پول برا خرج کردنه،ولی نزار شوهرت بد عادت بشه،براش یه قانونی بزار کم و زیاد خرج بچه و خودتو بده ،بعد که گرفتی ،اونوقت از خودتم هرچی خواستی خرج کن 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌
2742
2740
من حقوقمو تو خونه خرج نمیکنم ..ولی بچه داشته باشم واسش میخرم فرقی نداره از جیب من یا باباش باشه ..بچ ...

یعنی میگی تقسیم کنم هزینه هاشو؟ یعنی واسم خودم خرجی نمیده واسه نی نی ام خواست بده یا نده؟ راه حل چیه؟

عادتش بدع كه بخري

مخصوصا در مورد بچه

اصلا كوتاه نيا

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
نمیدونم والا بچع دار شدن و سرکر رفتن باهم شد😔

سعی کن کم کم و با زبون خوش ازش بگیری 

ببرش مغازه هرچی خواستی انتخاب کن بعد به بهانه بچه برو بیرون از مغازه ببین چیکار میکنه

(نمیدونم این کار درسته یا نه ولی یکی از دوستام این کارو میکرد)

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
من حقوقمو تو خونه خرج نمیکنم ..ولی بچه داشته باشم واسش میخرم فرقی نداره از جیب من یا باباش باشه ..بچ ...

اره ادم دوس داره بچه اش همه چی داشته باشه ولی وقتی یه از طرفین زرنگی میکنه آدم واقعا میمونه چیکار کنه

سعی کن کم کم و با زبون خوش ازش بگیری  ببرش مغازه هرچی خواستی انتخاب کن بعد به بهانه بچه برو بی ...

وای شوهر دقیقا این کارو با من میکنه میره به ماشین سر بزنه من میمونم و حساب کردن😑 پس این یه سیاسته😔

یعنی میگی تقسیم کنم هزینه هاشو؟ یعنی واسم خودم خرجی نمیده واسه نی نی ام خواست بده یا نده؟ راه حل چیه ...

خرج های اصلی رو از شوهرت بگیر ..حتی لباس و اینا ..دلی مثلا لباسی میبینی که خوشت میاد و از دید شوهرت لازم نیست خودت بخر ..هرماه که قرار نیست بخری ...بعدم یعنی چی خرج خودتو نمیده ؟حتما ازش بخواه حتی کم ..عادتش نده ...و اینو یادت بشه جلوی شوهرت خرج نکن ..حتی لباس واسه دخترت گرون میخری بهش نشون نده اصلا 

اگر خودت پول داری بخر بابا 

منم سرکار که میرفتم شوهرم پوله لباس و اینا نمیداد خودم میخریدم برا بچهها هم خودم میخریدم 

پول تو و اون نداره همش توی یه زندگیه  

الان کروناست و نمیرم ولی واقعا دوساله برام سنگ تموم گذاشته اگر هر هفته یه تومنم بخوام بهم میده

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706