2733
2734
عنوان

خرج بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 28 پست
سرکار میرم ولی جوری رقتار میکنه انگار هرچی دوس داری بچه داشته باشه خودت واسش بگیر به من ربط نداره

اشکالی نداره مرداب ایرانی این مدلین اکثرا

لباس توری هم برو تور بخر بده خیاط برات بدوزه... تورش ۷۰تومن بیشتر نمیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای شوهر دقیقا این کارو با من میکنه میره به ماشین سر بزنه من میمونم و حساب کردن😑 پس این یه سیاسته😔

از این به بعد تو پیش دستی کن

خواست بره به ماشین سر بزنه جلوی مغازه دار بگو من میرم تو ماشین بچه داره اذیت میکنه

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2731

[QUOTE=191608121]خرج های اصلی رو از شوهرت بگیر ..حتی لباس و اینا ..دلی مثلا لباسی میبینی که خوشت میاد و از دید شوهرت ...[/QUOTخوش به حالت اینقدر قوی هستی من خیلی ضعیفم مقتدر نیستم خیلی حواسش هست تا یه لباس تازه میکنم تنش میگه این از کجا اومده کی خریده چنده؟😔 یا اسباب بازی هاشو قشنگ تحت نظر داره

شاید بنظرش یه چیزایی اضافه است و واجب نیست

مثلا دوس دارم واسش کتاب فومی بخرم میگه وقتی با قاشق و کاسه آشپزخونه هم بازی میکنه و سرگرم میشه چه لزومی داره پول خرج کنی🤧

[QUOTE=191608121]خرج های اصلی رو از شوهرت بگیر ..حتی لباس و اینا ..دلی مثلا لباسی میبینی که خوشت میا ...

خوبه خودت فهمیدی کجای کارت ایراد داره

اینبار که پرسید با آرامش و لبخند بگو توکه خودت پولشو نمیدی و نمیخری دیگه واسه چی واست مهمه که چقدر شده ؟دفعات بعدم بگو  مامانم خریده ...بگو یادم نیست چند گرفتم ...بگو جدید نیست خیلی وقته خریدمش ..باید بفهمه رغبتی نداری ازت حساب بکشه 

از این به بعد تو پیش دستی کن خواست بره به ماشین سر بزنه جلوی مغازه دار بگو من میرم تو ماشین بچه دار ...

اره از این بعد بیشتر حواسمو جمع میکنم که یه قدم جلو باشم😄

خوبه خودت فهمیدی کجای کارت ایراد داره اینبار که پرسید با آرامش و لبخند بگو توکه خودت پولشو نمیدی و ...

راس میگی چرا حساب کتابمو میکنه😶 وای خدا چقدر من هیچی بلد نیستم تو زندگی😅😔😔

خوبه خودت فهمیدی کجای کارت ایراد داره اینبار که پرسید با آرامش و لبخند بگو توکه خودت پولشو نمیدی و ...

خیلی نظر خوبی بود از این به بعد اینکارو حتما انجام میدم امیدوارم نتیجه بده👌👌