2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم دی ماهی هستم

مغرور، پول دوست، ولخرج، جاه طلب،خوش صحبت،مهربون، واندکی خودخواه،  جدی ،مسئولیت پذیر و دارای پشتکار

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2731

دو قطبی

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
خودم دی ماهی هستم مغرور، پول دوست، ولخرج، جاه طلب،خوش صحبت،مهربون، واندکی خودخواه،  جدی ،مسئول ...

دی ماهیی ک من میشناسم یه پسر خیلییییی احساسی هس

شما اینجوری نیستین؟

2740

پسرم مهربون،احساساتی،حواس پرت

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
دی ماهیی ک من میشناسم یه پسر خیلییییی احساسی هس شما اینجوری نیستین؟

دی ماهی ها بااحساسن ولی دیر دل میبندن والبته دیر هم دل میکنن وقتی یه دی ماهی احساساتشو بروز بده یعنی خیلی طرفشون میخواد چون دی ماهی ها با یه غوره سردیشون نمیکنه باید طرف واقعا براشون مهم باشه تا احساسات نشون بدن

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
دی ماهی ها بااحساسن ولی دیر دل میبندن والبته دیر هم دل میکنن وقتی یه دی ماهی احساساتشو بروز بده یعنی ...

اینا رو ک گفتی مطمئنی؟ واسه همه دی ماهی ها صدق میکنه؟ یعنی الان خوشحال شم ک انقد عاشقمه؟😂😂😂

اینا رو ک گفتی مطمئنی؟ واسه همه دی ماهی ها صدق میکنه؟ یعنی الان خوشحال شم ک انقد عاشقمه؟😂😂😂

والا منکه اینجوریم یکی از دوستامم دی ماهیه اونم همینطوره دیکه بقیه رو نمیدونم 

تاپیک دینی زده بودی تعطیل شد اینجا دعوا راه میندازن خواسی در خواست بده تا توضیح بدم

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2706