2752
2734

کلاس دوم بودم بچه بودم دوست نداشتم کسی بفهمه بابام فوت شده دختر عموم رفت ب دوستام گفت این بابا نداره چقدر من دلم شکست 

خیلی منو مسخره میکنن هم این مورد همین درمورده قیافمو اینا تو ب هیچ جایی نمیرسی حالا واسه دختر عموم جرأت ندارن کوچیکترین چیزیو بهشون بگن همیشه جلوی من ازشون تعریف میکنن بهشون احترام میذارن عمومم وقتی میاد خونمون دخترشو بغل میکنه قربون صدقش میره منم واقعا دلم میخواست پدر داشتم اون لحظه بغضم میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عمر دست خداس بی شعوری عموته...من و دخترداییم هردو بچه بودیم پدرشو ازدست داد هیچ وقت یادم نمیاد بابام پیشش منو بغل کنه یا بوسم کنه هیچ وقت یادم نمیاد اجازه بده پیش اون ب بابابم بابا بگم همیشه هرچی برامن میخرید براا نم میخرید خیلی خانواده مقیدی هستیم اون بچه بود بابام بغلش میکرد بوسش میکرد نازشو میکشید ب سن تکلیف رسید دیگ بوسش نمیکرد بغلش نمیکرد قهر کرد میگف عمو تو بابای منی جای بابامی تو بهم بی توجه نباش

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

خدا رحمتش کنه ولی بخوای میتونی باعث افتخار خودت و خانواده ت حسرت خانواده عموت شی طوریکه تو را برا بقیه مثال بزنن

شوهر منم پدرش زود فوت شد ۳تا بچه بودن تمام منبع درامدشون این بوده که ی اتاق خودشون مینشستن ی اتاق اجاره میدادن پول اونا میگرفتن اجاره ی اتاق برا ۴نفر فکرش را بکن ... 

الان ۳تاشون تو شهر از نظر شغلی و تحصیلی جایگاهی دارن که هیچکدوم از بستگانشون ندارررن 

رنج و سختی اگه بخوای آدم را بهتر رشد میده

وای خدا درکتون میکنم من یه دختر دارم ۶سالشه از صبح تا شب آب هم میخورم به دخترم فکر میکنم رانندگی میکنم به دخترم فکر میکنم به خودم میگم اون چشم به راه منه فکرشو که میکنم اگه یه روز نباشم چکار میکنه گریم میگیره دخترا واقعا به باباشون نیاز دارن پسرا مهم هست براشون اما زودی فراموش میکنن اما دخترا تا ابد نبودن پدر واسشون غم بزرگیه خصوصا تو کوچیکی از دستش بدن خدا هرگز هیچ دختری رو بی بابا نکنه

2706