2733
2734

شوهرم گاهی وقتی مسافرت کاری یک روزه یا دو روزه میره میگه تو رو میبرم خونه مادرت یامادرم تا برگردم (میدونه من ناراحت میشه م اینجوری بگه و قبلا ب این حرفش حساسیت نشون دادم و کردتش نقطه ضعف م) بخاطر این میگه یا بگم بات میام یا بگم نرو یا کلا فقط حرص م بده

میدونم قضیه مهمی نیست ولی چون میدونه من حساسم رو این حرف و باز بخاطر ناراحت کردنم میگه خیلی رو عصابمه 

بنظرتون این دفعه گفت چ عکس العملی نشان بدم که دیگه تکرار نکنه 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

خودتون حساس نباشید

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .

خب عزیز به فکرت بوده که تنها نباشی حوصلت سرنره یا ....

اینبار وقتی گفت با روی خوش و چشمای براق قبول کن و بگو ارههههه خیلی خوبه تنها نمیمونم حوصلمم سر نمیره مسرم اونجا تا تو راحت و خیال اسوده به کارت برسی و زود برگردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خب عزیز به فکرت بوده که تنها نباشی حوصلت سرنره یا .... اینبار وقتی گفت با روی خوش و چشمای براق قبول ...

عزیزم دوست ندارم برم

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
خودت چی دوست داری؟ تنها خونه بمونی؟ بری خونه مادر شوهرش؟ بری خونه مامانت؟

خونه خودم

من وقتی به کسی میفهمونم که روی یه مسئله ای حساسم و اون مجددا تکرار میکنه ، هیچ فکری جز اینکه اون شخص میخواد منو اذیت کنه نمیتونم بکنم ، بهتره ایندفعه خیلی محکم وایستی و با قاطعیت بگی که خودم میتونم خونه تنها بمونم یا بگو مشکلت با تنها خونه موندنم چیه ؟ 

دختری از آهار🦚
من وقتی به کسی میفهمونم که روی یه مسئله ای حساسم و اون مجددا تکرار میکنه ، هیچ فکری جز اینکه اون شخص ...

منم دقیقا همین فکر و میکنم

عزیزم دوست ندارم برم

همین دوست نداشتنه که شوهرت فهمیده 

الان بجز مشتاق نشون دادن خودت راهی نیست

الان یه آتو گرفته فرداروزی فهمیده هرجا بری بازم جات توی اون خونس جای دیگه نمیری هرکاری میکنه 

2706