2737
2739
عنوان

اخرش زنگ زدم شوهرم اومد خونمون درمورد عروسی حرف زدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1439 بازدید | 102 پست
قهر نکن چون تو قهر کنی  اون واسه راه کار آشتی میره پیش جاری و برادرشوهرت  پس میدون رو خالی ...

جاری عوضیم اینقدسیاستمداره ک نگو.شوهرمم فکر نکنم بره وکیل بگیره چون میگه من خونوادم رو خیلی قبول دارم دلم میخواد خودمو بکشم

مرسی از نظرت.شوهرم خوب بود تو این چندماه ولی الان انگار داره یجوری میشه و کسی پرش میکنه بر علیه من.ا ...

حتما مشاوره برو 

من خودم نامزدم  مشاوره هایی که رفتم  خیلی کمکم کردالبته نه هرمشاوری 

مردان مریخی زنان ونوسی روبخون، ۱۰۰ راز درباره مردان که هرزنی باید ...، کتاب تاساحل ارامش  اقای محسن عباسی ولدی عالیه 

البته نزدیک عروسی اقایون کمی  عصبی و..میشن بخاطراسترس و..

اما نامزدی (دوران عقد)دوره مهمیه 

ببین چی باعث شده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم والا تو به جای داد و هوار و غصه ببین چخبره آخه. سریع قاطی میکنی نمیذاری همه رو بگه.

دیگه چیزی نبود.بابابزرگم بهش گفت خب توکه میخوای سود کنی چرا پولو نمیدی طلا بخری بدی دست زنت نگه داره بعدا بفروشین ساکت شد گفت به اینش فکر نکردم😑😔

2731

با اینکه دلی باهاش بدی خرش کن ببین چه خبره. مهناز طلا میخواد بخره گرون شد بفروشه خب چه استفاده ای دقیقا برا شوهرت داره. خب خودش مگه چلاقه خودش طلا بخره. بنظر من این قضیه یه گره توش هست اگر زرنگ باشی میفهمی اگر نه که هیچ

2740
با اینکه دلی باهاش بدی خرش کن ببین چه خبره. مهناز طلا میخواد بخره گرون شد بفروشه خب چه استفاده ای دق ...

بابابزرگم بهش گفت خب توکه میخوای سود کنی چرا پولو نمیدی طلا بخری بدی دست زنت نگه داره بعدا بفروشین ساکت شد گفت به اینش فکر نکردم

دیگه چیزی نبود.بابابزرگم بهش گفت خب توکه میخوای سود کنی چرا پولو نمیدی طلا بخری بدی دست زنت نگه داره ...

والا حرف خوبی زد. حالا چرا فکر نکرده بود تا حالا . بنظر من باید هر جور شده نفوذ کنی توش. حرصم نخور. زندگی اینقد مسخره هست که ارزش هیچی رو نداره

حالا شوهرت چقدر پول داره ؟

نمیدونم ۱۵۰میلیون اینا بیشترباید باشه مسلما.چون گفت اینو کنار گذاشتم هم برا پول کارگر هم مصالح و هم اهن.خونه رو ۲طبقت و حیاط دار داریم میسازیم.کابینتم باید بزنه

والا حرف خوبی زد. حالا چرا فکر نکرده بود تا حالا . بنظر من باید هر جور شده نفوذ کنی توش. حرصم نخور. ...

بخدا هممون هنگ کردیم‌ میترسم تا من یاد بگیرم با سیاست خرش کنم جاریم کارو تموم کنع