2737
2739

من چند ساله مداوم میخوام شروع کنم که لاقل زندگی خودم رو با درس خوندن تغییر بدم ولی صبح همون روز انگار به زندگیم راضی میشم یا شایدم میبینم راهم طولانیه حتی رغبت نمیکنم لای کتاب هامو باز کنم.

خودمو فقط الکی قانع میکنم و برای دیگران فقط دروغ سرهم میکنم 

شکست ها و تنبلی و بهانه هام ترس شروع کردن دوباره رو بهم میده و یه گیجی عجیبی دارم نمیدونم باید چیکار کنم .

از کجا برنامه بریزم...

اصلا چجوری بخونم 

وقتی هم شروع میکنم به دوروز نکشیده ول میکنم .

من تو همه اینا خوب بودم ولی الان حس پوچی میکنم .

میشه کسی راهکاری داره برای غلبه این حس و اینکه چجوری بتونم رو درسم متمرکز بشم و یه کاری رو متداوم انجام بدم؟

لطفا کمکم کنید 

اگ راهکاری دادن لایکم کنید

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖

من یه تاپیک دارم با عنوان 

اگر کمالگرا و تنبلی 

اونو بخون کمکت میکنه 

نمیشه لینکشو بزارم 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روحت خستس

منم اینطوریم

هیچ کاری رو نمیتونم شروع کنم بعد از نهایت یک هفته خسته میشم

هرکارییی

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2731
2738

از مجازی بیا بیرون....تحت هیچ شرایطی اخبار یک خطی شبکه های اجتماعی رونخون....طرف موفقه یا شکست خورده هر چی هست با تو فرق داره اگ این چیزا رو دنبال میکنی نبین....مغز ما با بمباران اطلاعات زیاد سطحی نگر میشه و حوصله ی مطالعه و مسیر درست رو از دست میده.....و با دیدن ادمهای موفق، من غیر واقعی مون رویاپردازی میکنه و در حالیکه اصلا شرایط ما با اون ادمها یکی نیست بیشتر ناامید میشیم و هدف زندگیمون فراموش میشه

برنامه چطوری میچینی!؟

مثل همه 

زیست ریاضی شیمی 

هر کدوم دوساعت 

تست هم براش میزارم ولی ساعت کم میاد عصبی میشم 

گاهی تست زدنم خیلیییی خیلی طول میکشه و ساعتا کش میاد به بقیه برنامه نمیرسم 

کلا برنامم بهم میخوره 

بعدشم نمیدونم چجوری جاشون بدم تو برنامه 

کلا درس نمیخونم

از مجازی بیا بیرون....تحت هیچ شرایطی اخبار یک خطی شبکه های اجتماعی رونخون....طرف موفقه یا شکست خورده ...

آره ولی وقتی هم کنارش میزارم همش تو فکرم آلان چ اتفاقی افتاده

مثل همه  زیست ریاضی شیمی  هر کدوم دوساعت  تست هم براش میزارم ولی ساعت کم میاد عصبی ...

وای ننه

منو توام یا تو منی؟!

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖
مثل همه  زیست ریاضی شیمی  هر کدوم دوساعت  تست هم براش میزارم ولی ساعت کم میاد عصبی ...

خب برنامه هاتو مثه بقیه نچین!

برنامه متناسب با رفتار و ویژگی ها و توانایی های خودت بچین.

هرچی که برنامه غیر واقعی تر باشه، توانایی اجرایی کمتری هم داره!

به نظر من یه تایمی هم برای تفریح و سرگرمی بزار، طوری که از کسلی و یکنواختی مسیر درت بیاره

2706