2733
2734
عنوان

امشب از اون شباست که انگار ده سال طول کشیده... اقاهستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1551 بازدید | 92 پست
خیلی روزای عجیبی داره میگذره از طرفی سیل بارون از طرفی این اتفاقا هوا دلگیر کلا این روزا انگار زندگی ...

دقیقا

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی روزای عجیبی داره میگذره از طرفی سیل بارون از طرفی این اتفاقا هوا دلگیر کلا این روزا انگار زندگی ...

پناه برخدا

سعی میکنم اگر نظرو راهنمایی که میکنم اول کل تایپیک رو بخونم وطبق شرایط استاتربعدا نظر بدم پس ممنون میشم اگر نظری تو تاپیکم دادین کل تاپیکارو بخونید و ازشرایطم آگاه باشیدبعدا نظر بدین اینجوری همو با حرفامون اذیت نمیکنیم🌺🪻🌺🌷
2731
دقیقا  حس خیلی غم انگیزی دارم  دنیا ارزش هیچی رو نداره واقعا

فکر میکردم فقط من اینطوری شدم ک از دنیا بیزار شدم تو این دو روز حس میکنم دنیا ب اخر رسیده خیلی روزای بدین سال ۱۴۰۳ خیلی عجیبه خیلی 

تو ک تا الان نخوندی بقیشم نخون بخاب

#م‍‌ث‍‌ل‍‌ا ی‍‌ه‍‌و #آن‍‌ل‍‌ای‍‌ن‍‌ش‍‌ی ب‍‌ب‍‌ی‍‌ن‍‌ی #ه‍‌ز‍‌ا‍‌رت‍‌ا پ‍‌ی‍‌ام #دوس‍‌ت‌دار‍‌م ت‍‌و پ‍‌ی‌ ‍ویته" :)

پایان ترمه

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!

😂بهترین حرفو زدی

مخالف نظرمی ریپ‌ نزن روم چون نظرت واسم‌مهم نیس ممکنه یه چی بگمت تاتهههه‍ههه بسوزی🤪😂          مغز من توالت نیس بیایی توش بر. ری. نی.  چون منم سیفونو میکشم روت میشورم‌ بری پایین بادوستات🤪😂        👈 (دوستان عزیزم‌:اینحاخیلیاالبته بهم لطف دارن منم دوستشون دارم .امضام‌بخاطر یه عده دیگه‌هست که‌بخاطربی ادبی اونا، من همش تعلیق میشم😚🥰 )
2706