2737
2734
عنوان

اخرش زنگ زدم شوهرم اومد خونمون درمورد عروسی حرف زدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1439 بازدید | 102 پست
من قدم کوتاهه بخاطر قدم ادم حسابم نمیکنه حتی بعضی وقتا میگه بچه ای.میگم اگه بچم پس توام مریضی اومدی ...

چ رویی  داره  اول چشمش ندیده اومده جلو  دلش هم بخواد منم دوتا دوست دارم قدشون کوتاهه  شوهرا خیلی بلند بخدا  اینا  اینا  زور دارن  رو سر شوهره  شماهم گربه رو دم هجله بکش  از الان باید  ازت حساب  ببره زندگی مشترکه الکی که نیست  با دعوا کارتون درست نمیشه ببرش مشاوره  ان شاء الله که خوشبخت بشید 

عزیزم شما کار درست رو کردی از همین الان سفت و محکم جلوش بایست وگرنه تا آخر عمرت همین آش و همین کاسه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منتظر بالا رفتن طلا نباش.فعلا ارز دیجیتال تو بورسه.ما هم طلا و سهام را هشت ماهه ضرر کردیم وحشتناک... ...

کلا پدرشوهر و مادرشوهرمم طرف منن.پدرشم گفت پولتو بده مصالح سود رو بزار برا بعدا میتونی طلا بخری 

2728
منم میخوام همینکارو کنم.از تو خونه بابام تکون نمیخورم تا خونه رو بسازه

یعنی أین را برات بگم که دوست من خونه شون را کامل نکرد رفت اجاره بس دستپاچه بودند عروسی کنند.....هنوز اجاره نشین هستند...خونه هم رفت بالاسر اجناس مغازه و قرتی بازی ها و السلام....۱۵ساله اجاره نشین هستند

یادم به خودم می افته حرص شما را می‌خورم.به شوهرت بگو خانواده ام قبول نمی کنند....بعدم ساده نباشی ها...همه چیز از کاشی و کابینت همه را گران ترین را بردار....گور بابای طلا....شراکت بده....ما تو شراکت خیلی ضرر دادیم

2738
به قدت هم کاری نداشته باش....به شوهرت بگو فلفل نبین چه ریزه بشکن ببین چه تیزه....

نه عزیزم غصه نخور...منم اره بهش گفتم کوتاه نمیام خواستم عروسی نگیرم پول خرج نشه بمونه براخونه حالا اینجوری کردم میمونم تا بتترین تالار عروسی نگیری نمیام باهات عروسی کنم.به غلط کردن انداختمش قراره ۵شنبه هم برم خونه مادرشوهرم جاریمم میاد پدرشوهرم گفت بیاین رو در رو کنم یباره بگم تو زندگی تم دخالت نکنین دلم نمیخواد بخاطر این مسائل میونه بچه هام بهم بخوره

میگه سودش نصف نصف

یعنی اونام اندازه پول شما میخوان بزارن وسط یا چندرغاز میزارن بعد سودشو نصف نصف میکنن که به نفعشون باشه😏😏😏

به نظرم با شوهرت اتمام حجت کن مرگ یه بار شیون یه بار بگو من شریک زندگیتم تو موفق بشی انگار من شدم پس من دلسوزترم واسه زندگیت یا مهناز؟ بگو من کاری نمیکنم که زندگی خودم بد بشه پس به جای مشورت با بقیه با من مشورت کن 

میگه سودش نصف نصف یعنی اونام اندازه پول شما میخوان بزارن وسط یا چندرغاز میزارن بعد سودشو نصف نصف می ...

همون دیگه اونا نهایت ۳۰تومن داشته باشن شوهرم خرشده تی میگفت داداشم گناه داره.الان که نشستم جدی صحبت کردم داره به خودش میاد