2737
2734

من از نظر منظر عرفان و خودشناسی بهتون میگم

ماهیت وجودی و اصلی همه ی ماه روحمون هست.

. ما در اصل یک روح بی شکل هستیم.. اما برای زندگی توی دنیای مادی نیاز به جسم و وزن داریم..

مثل رفتن به جاده که نیاز به ماشین دارید..

پس این جسم بعنوان یه امانت موقت در اختیار ماست..

و هنگام مرگ این امانت تحویل خاک داده میشه و ماهیت اصلی ما که روح ما هست جدا میشه ازش..

دست پاها صورتتون خود واقعی شما نیست..

معیار ها و استاندارد هایی که از جامعه و خانواده به شما وارد شده که اگر فلان هیکل و قیافه رو داشته باشید پس ارزشمندید اشتباهه.. شما باید به سلامت و بهداشت و خوراک جسم برسید همونطور که به ماشینتون می‌رسید.. 

اما خوده واقعی شما نیست.. شما چه چاق لاغر رنگ پوست سفید تیره و ...باشید ارزشمند و دوست داشتنی هستید... 

اگر کسی شمارو فقط جسم و قیافه و هیلتون میدونه بدونید اون آدم اصلا نمیدونه ماهیت اصلی انسان چیه..و ناآگاه هست...

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 

مشکل منو عرفان حل نمیکنه 

پول زیاد فوری فوتی جل میکنه قیافم  و هیکلم بیست میشه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هر چیم بگی باز مهمه تمام

مگه ما گفتیم مهم نیست،؟ ما منظورتون اینکه بخاطر این جسم احساس بی ارزشی و ناکافی بودن نکنید چون ماهیت اصلی شما نیست

در حال پیمایش مسیر آگاهی و شهود ام✨در مورد چاکرا درمانی ، مدیتیشن، خودشناسی سوال داری ازم بپرس گلم 
مشکل منو عرفان حل نمیکنه  پول زیاد فوری فوتی جل میکنه قیافم  و هیکلم بیست میشه

عزیز شما حتما کودک درون آسیب دیده ای دارید که حتما فکر می‌کنید با جراحی و هیکل فلان مدل.‌ اون حس ارزشمندی رو بدست بیارید... حتما روی تروما و کودک درونتون کار کنید 

مگه ما گفتیم مهم نیست،؟ ما منظورتون اینکه بخاطر این جسم احساس بی ارزشی و ناکافی بودن نکنید چون ماهیت ...

باش 

تو همون لب پروفایلتم لب ژله دندونم کامپوزیت 😅همه دنبال اینن ظاهرشونو قشنگ کنن نمیشه گفت با ظاهرت بساز

2740
باش  تو همون لب پروفایلتم لب ژله دندونم کامپوزیت 😅همه دنبال اینن ظاهرشونو قشنگ کنن نمیشه گفت ...

عکس پروفایل خودم نیست ..اینو قبلنا گذاشتم..

متاسفانه شما اصلا متوجه منظور من نشدید و بقول معروف زدید توی جاده خاکی و حاشیه 

باش  تو همون لب پروفایلتم لب ژله دندونم کامپوزیت 😅همه دنبال اینن ظاهرشونو قشنگ کنن نمیشه گفت ...

وقتی میگید همه.. ینی اکثریت جامع مردم.. چیزی که جامعه رو تعریف میکنه.... الگوپترن های غلطی که جامعه انسان هارو داره میکشونه سمت کمبود اعتمادبنفس،  کم ارزشی و خودزشت پنداری.... جامعه ای که با استاندارد های غلط ذهن مردم رو جوری کرده که اگ فلان هیکل و ظاهر داشته باشید پس ارزشمندید... حتما اطراف شما از این دسته آدم ها زیاد هست...

عزیز شما حتما کودک درون آسیب دیده ای دارید که حتما فکر می‌کنید با جراحی و هیکل فلان مدل.‌ اون حس ارز ...

رطب خورده منع رطب نکند 

حداقل شما باید پروفایلت عرفانی بود که نصیحت میکردی 

ژل ۲۰ سی سی لمینت کامل و عکس کاملا  ج...سی رو پروفایلت گذاشتی از عرفانیات میگی 

الان ۹۰ درصد خانوما عمل میکنن مگه میشه ۹۰ درصد جامعه بیمار باشن ؟؟

این روان شناسا بعضیاشون از همه مریضاشون بیمار ترن  لبخند بزنی انگ بیمار روانی بهت میزنن تا جیبشون پر بشه 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
🤣😅😅چی بگم والا 

اما اگ اطرافیان و جمع هاتون رو تغییر بدید و بسمت جمع های و آدم های ک توی زمینه  خودشناسی هستن برید ...می‌فهمید که اصلا ظاهر شما ملاکشون نیست چیری که اهمیت داره براشون روح شماست..

رطب خورده منع رطب نکند  حداقل شما باید پروفایلت عرفانی بود که نصیحت میکردی  ژل ۲۰ سی ...

عکس پروفایل خودم نیست ..اینو قبلنا گذاشتم..

متاسفانه شما اصلا متوجه منظور من نشدید و بقول معروف زدید توی جاده خاکی و حاشیه.. پیشنهاد میکنم جواب هایی ک ب دوستان دادم رو بخونید

وقتی میگید همه.. ینی اکثریت جامع مردم.. چیزی که جامعه رو تعریف میکنه.... الگوپترن های غلطی که جامعه ...

حرف شما درسته 

ولی خب مثلا آدم خیلی چاق باش خب یا دماغش بزرگ باش وقتی اطراف رو ببینه همه خوش استایل بینی قشنگ حتما دلش میخواد اینطوری باش زیبا شدن بد نیست خیلیم خوب

و منم میدونم پروفایل خودتون نیستید گفتم شما که میگید اینچیزا مهم نی عکسی که دوسداشتیو گذاشتی پروفت پر از عمله

بله درست اخلاق خوب رفتار درست مهم تره ولی از نطر من اینکه شلخته باشی چاق و بی ریخت باشی ولی بگی خوش اخلاقم که نمیشه

2706