2733
2739
عنوان

اخرش زنگ زدم شوهرم اومد خونمون درمورد عروسی حرف زدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1439 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ولی میخواست بده.اره گلم من دارم جهیزیه میخرم خونه نصفه کاره ساختیم پولامون مال مصالح ساختمونه نه ...

باهاش صحبت کن بگو زندگی مشترکه واسه همه کارامون مشترک باید تصمیم بگیریم  من راضی نیستم اینکار  و کنی  با صحبت منطقی مشکلتون و  رفع کنید  جوابشو بده رو در رو حرفات. برن با آرامش  واسه آینده  تون تصمیم بگیرید 

2728

امان از دست این جاری بزرگه ک منم یکیشو داشتم ولی پاشو از زندگیم پروندم یعنی ن تنها اون کل خانواده شوهر

عزیزم همچنان سعی کن خودت واسه زندگیت تصمیم بگیری حتی ب پدر و مادرتونم اجازه دخالت نده . هردوتون میخواید یه زندگی رو تشکیل بدید پس باید تصمیم هردوتون باشه عزیزم

منم اونقدراها جاری بزرگم پشت سرم حرف در اورد و حرفها زد ولی هیچکدوم از حرفاشون برام مهم نبوده چون همچین کسی از بیسوادی و بیکاریشه ک سرک میکشه تو زندگی بقیه 

ماهم خونمون در حال ساخت بود چقدر زحمت کشیدیم براش ولی اخرش اومدیم یه شهر دیگه اجاره نشستیم در حال حاضر (یعنی از همون اول عروسیمون مستقل شدیم)

برای تو اینا آرزو میکنم قشنگم اصلا امیدتو از دست نده بلکه سعی کن شوهرت تو چنگت باشه گلم 

#همسرم💑... #پادشاهِ قلبمه❤... #دلیلِ بودنمهِ😗... #همه وجودمهِ😘... #دلیلِ تپش قلبمهِ❤... 
باهاش صحبت کن بگو زندگی مشترکه واسه همه کارامون مشترک باید تصمیم بگیریم  من راضی نیستم اینکار&n ...

من قدم کوتاهه بخاطر قدم ادم حسابم نمیکنه حتی بعضی وقتا میگه بچه ای.میگم اگه بچم پس توام مریضی اومدی خواستگاریم

2740
امان از دست این جاری بزرگه ک منم یکیشو داشتم ولی پاشو از زندگیم پروندم یعنی ن تنها اون کل خانواده شو ...

مرسی قشنگم❤🥺کاش شوهر منم عقلش بیاد سرجاش و بتونیم زندگیمونو بسازیم😔لعنت به ادم بد ذات اب خوش ازگلم پایین نرفته امیدوارم اب خوش ازگلوش پایین نره 😔

عزیزم مرغ یه پا داره.منم مشکل تو را داشتم پدرشوهرم می‌گفت بروید اجاره کم کم می سازیم ولی من قبول نکردم.چون می دانستم اگه عروسی کردیم دیگه خونه بی خونه...ویکسال عقد نشستم و مجبورشان کردم بسازند.با سیاست درایت اخلاق نیک توکل توسل کارت را پیش ببر.مخ شوشو راهم بزن.انشالله مشکلت حل میشه....

منتظر بالا رفتن طلا نباش.فعلا ارز دیجیتال تو بورسه.ما هم طلا و سهام را هشت ماهه ضرر کردیم وحشتناک...همین الان مصالح بخری خیلی بهتر از طلاخریدنه....

من گفتم دوست دارم عروس خانه خودم باشم نه عروس اجاره ای