2737
2734
عنوان

اخرش زنگ زدم شوهرم اومد خونمون درمورد عروسی حرف زدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1439 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جای  عصبانی شدن همون لحظه همینا را براش توضیح میدادی. بگو مردم  طلاشونو میفروشن خونه می ...

بخدا گفتیم.دیگه دیدم گوش نمیده عصبانی شدم.خود پدرشوهرمم بهش گفت خنگی به والله مصالح گرون شه هیچ غلطی نمیتونی بکنی خودشم رفت توفکر 

2731

من زياد تو همچين شرايطايي گير افتادم! دشمني درست كردن واقعا كاري رو درست نميكنه.

شايد واقعا جاريت و برادرشوهرت قبلا تجربه هاي خوبي تو سرمايه گذاري داشتن كه شوهرت بهشون اعتماد داره. البته به هيچ وجه دليل نميشه بدون مشورت با تو تاييد نهايي رو بده.

من باشم اينجوري صحبت ميكنم:

ببين همسرجان من مهناز رو اونقدري نميشناسم كه بخوام بهش تهمت بد بودن يا دشمني يا حسادت بزنم؛ واسه همينم ميذارم پاي حساب خيرخواهي داداشت اينا، كه يه سفره اي ديدن و خواستن يه لقمه اي هم به ما برسه، دستشونم درد نكنه. اما اول اين كه من توقع دارم به عنوان شريك زندگيت حداقل به من اطلاع بدي برنامه هات رو كه منم بتونم برنامه ريزي كنم؛ نه كه بگم من بهتر ميفهمم، ولي توي مملكت ما هيچ ثباتي وجود نداره كه صد در صد مطمئن باشي اين كار سود ميده، ممكنه ما اين پول رو بديم داداشت و بعد ضرر كنيم! اينجوري هم از زندگي خودمون و برنامه هامون عقب ميفتيم هم تا هميشه يه كدورت و دلخوري بين دوتا برادر و دوتا خانواده پيش مياد. چون قطعا تو آدمي نيستي كه پاي برادرتو بكشي دادگاه بخاطر ضرر، كه تازه اگه پولتم پس بگيري دلخوريا تمومي نداره. از من كه نه از هركي كه بازاريه و تجارت ميكنه بپرس ميگن با فاميل شريك نشو!

البته با توجه به برخوردات تا الان خودت يه جوري بگو انگار يه كم فكر كردي به اين نتيجه ها رسيدي و تغيير بده مناسب با شرايطتت اگه دوست داشتي❤️

من زياد تو همچين شرايطايي گير افتادم! دشمني درست كردن واقعا كاري رو درست نميكنه. شايد واقعا جاريت و ...

مرسی فداتشم.واقعا جاریم دشمنمه و باهام بده.از کارای خزش تو جشنم و خواستگاریم گرفته تاالان.بعدم از لحاظ اقتصادی ضعیفن ۱۵ساله ازدواج کردن هنوزم مستاجرن ماشینم ندارن اگه هوش اقتصادیشون خوب بود یه فکری براخودشون میکردن.

فعلا خیلی اتیشم تنده بزار یکم حالم بیاد سرجاش قطعا اینا رو یهش میگم.ممنونم عزیزم

من نه ساله با شوهرم آشنا شدم، عيد غدير ميشه هشت سال كه عقد كرديم. هفت سالشم عقد بودم.

خيلي خيلي خيلي زياد خونواده شوهرم روش نفوذ داشتن؛ البته انصافا بگم آدماي بدي نبودن ولي كلا فرهنگمون متفاوته! براي همين اختلاف نظر زياد داشتيم.

اگه يه قانون براي حل كردن اين مساله وجود داشته باشه اينه كه حق نداري اونا رو "آدم بدها" بدوني. چون هرچي هستن خونوادشن و قبل از شما همراهش بودن.

و وقتي مستقيما به شوهرت بگي من قبول دارم خونوادت داداشت خواهرت خير ما رو ميخواد ديگه فكر حسودي و بچه بازي و لجبازي و جبهه گيري از سرش ميره و واقعا به دلايلت گوش ميده.

2740
مرسی فداتشم.واقعا جاریم دشمنمه و باهام بده.از کارای خزش تو جشنم و خواستگاریم گرفته تاالان.بعدم از لح ...

دركت ميكنم. مخصوصا دفعه هاي اولي كه آدم همچين چيزايي رو ميبينه اصن وحشتناك بهش برميخوره! كه من چكاره زندگي اين آدمم.

اصلا به هيچ عنوان كوتاه نيا سر اين قضيه و محكم از حق خودت دفاع كن چون قطعا نظر تو توي زندگيت اولويته. ولي چون تازه عقد كردين بذار پاي حساب نابلدي شوهرت به نظرم، هنوز درك نكرده زندگي متاهلي رو. ياد ميگيره كم كم.

اينم دليل خيلي خوبيه براي اينكه اعتماد نكنين به اين شراكت، بگو فك ميكنم بهتره بذاريم يكي دوبار خودشون اين كار رو انجام بدن تا مطمئن بشيم راه و چاهش رو بلدن بعد شايد بتونيم پول بديم دستشون. فرصت سرمايه گذاري هميشه پيش مياد ولي اگه اين پول از دستمون بره خيلي بايد بدويم تا بتونيم خونه رو بسازيم و بريم خونه خودمون.

نمیدونم ۱۵۰میلیون اینا بیشترباید باشه مسلما.چون گفت اینو کنار گذاشتم هم برا پول کارگر هم مصالح و هم ...

یعنی الان در حال ساخت خونه است ؟

بعد با کسی شریکی داره میسازه ؟

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)
دركت ميكنم. مخصوصا دفعه هاي اولي كه آدم همچين چيزايي رو ميبينه اصن وحشتناك بهش برميخوره! كه من چكاره ...

نمیدونم بخدا گیج شدم من.اصلا انگار جنی شده یاچیزی به خوردش دادن از این اخلاقا نداشته تاحالا😔

خیلی برام سخته فعلا قراره برم پیش مشاور ببینم چیکار کنم

منم گفتم ذره ای برای من و احساسات و آرزوهام ارزش قائل نبودی،زن برادرت برات مهم تر بودی،پول برات اولو ...

همینایی ک گفتی درسته عزیزم.. یا ایشون باید تغییر کنه یا جدا بشید و خودتو بدبخت نکن.. 

فقط محکم باشو کوتاه نیا..