2733
2739

تازه خیلی با ارفاق میگم 10 کیلو.

5 کیلو توی سال جدید کم کردم با بدبختی و دیگه یک گرم هم کم نمیشه.

عید قربان هم اگر خدا بخواد یه مراسمی داریم که دلم میخواد اونجا فیت فیت باشم ولی خب میدونم نمیشه.

مربیم هم هی میگه روی روال خودت پیش برو و نمیذاره دارو اینا مصرف کنم.

گفتم از شما بپرسم تا حالا کاری کردید که نتیجه بده و سریع لاغر شید؟

کمکم کنید گناه دارم بخدا☹️

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

تغذیه تو کنترل شده کن ، در روز ساعتاشو تقسیم کن ولی سرجمع و حداقل ۳ ساعت پیاده روی رو حتما داشته باش

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

برای اینکه از استاپ وزنی در بیای یک هفته الی 2 هفته رژیم فستینگ بگیر. سرچ کن . بعد از اون دوباره کاهش وزن رو شروع می کنی

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2738
رژیم کتوژنیک بگیر خیلی زود وزن کم می‌کنی 

مربیم سفت و سخت مخالفشه

میترسم بهش بگم باز ☹️

لطفا جز در مواردی که توی پست ها هماهنگ میکنیم درخواست دوستی نفرستید. اعصابم خورد میشه درخواست دوستی آقایون سایت رو میبینم.
۱۰ کیلو توی ۴۰ روز امکان نداره.  حرف مربی رو گوش کنی به نفعته

آخه به حرفشم گوش نکنم و کاری کنم که قبول نداره و بعدش به مشکل بخورم میترسم دیگه نتونه کمکم کنه ولی خب به حرف اون هم نهایتا ۴ کیلو کم کنم تا اون موقع

عزیزم تنها راهش اینه تغذیتو کنترل کنی قبل وعده اصلی کاهو کلم هویج سیب اینا بخور اشتهات کوربشه غذا کم بخور و کم چرب مثلا برا وعده شام هندونه بخور پنیربخور ..چیزا پرکالری وپرچرب نخور ..یسری چیزا مث نوشابه شیرینی اجیل حذف کن..،آب کرفس و لیمو بخور هرروز ..دمنوش زنجبیل بخور..،زیره وماست بخور

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️