2752
2734
عنوان

تازه رفتم کافی نت بهم گفت...

210 بازدید | 8 پست

بچه ها من معلمم دوتا پی دی اف نمونه سوال فرستاد بعد بهش گفتم بازم بفرسته دوتا دیگه فرستاد  با پاسخنامه بعد من چکشون نکردم رفتم دادم کافی نت مرده بهم گفت اینا تکرارین بهش گفتم نه شاید پاسخنامه است گفت مطمئنی گفتم آره بعد الان اومدم خونه دیدم تکرارین درواقع به جای چهارتا پی دی اف هشتا کپی کردم شد45 تومن حیفم میاد نمی‌دونم چیکارشون کنم دوستی هم ندارم نزدیک خونمون باشه نمونه سوالارو بهش بدم🥲😂

به حباب نگران لب یک رود قسم به همان لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره میماند و بس...♥️ همسر آینده آقا محمد😌

مرده خیلی خوب بود هم میدونست تکرارین و میخواست پیش وجدانش شرمنده نباشه هم پول یه پرینتو دوبار در اورد😂

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرده خیلی خوب بود هم میدونست تکرارین و میخواست پیش وجدانش شرمنده نباشه هم پول یه پرینتو دوبار در اور ...

آره دو بار گفت الان کپیشون کنم گفتم آره چقد خنگم خدایا😭😂

به حباب نگران لب یک رود قسم به همان لحظه شادی که گذشت غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره میماند و بس...♥️ همسر آینده آقا محمد😌
آره دو بار گفت الان کپیشون کنم گفتم آره چقد خنگم خدایا😭😂

حداقل خودت یه نیم نگاه بهشون مینداختی بعد بهش میگفتی کپی کن خب وقتی دیدی طرف داره میگه تکرارین😂

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
دوستم پریروز واسه بارگزاری مدارکش برای استخدام  یک میلیون و دویست هزینه کافی نت داد. اونوقت شما ...

نه واسه 45 تومن حرص نمیخورم واسه اینکه این همه برگه علکی حروم کردم حیف میخورم

حداقل خودت یه نیم نگاه بهشون مینداختی بعد بهش میگفتی کپی کن خب وقتی دیدی طرف داره میگه تکرارین😂

،😂😂😂

اشکال نداره صدقه بوده اینوقت شب رفتم کافی نت ندزدینم😂

،😂😂😂 اشکال نداره صدقه بوده اینوقت شب رفتم کافی نت ندزدینم😂

😂😂