2737
2734
بزار بکنه بیشعور انگار من جی گفتم خداروشکر به زر زرایربه سیاه بارون نمیاد

اخطار لغو کاربری                       توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تغییرو از خودت شروع کن رفتاراتو اخلاقو عوض کن بهش بها بده محبتش کن منم یه سری از رفتارهای خودم ...

رو همه هم‌جواب نمیده.

کنار شوهرم نشستم باهاش همدردی کردم.گفت چقدر خوب که فکر منی.

بعد به خاطر اشتباهش گفتم چرا اینطوری کردی همه چیزو یادش رفت و هوار میکشید و پرت میکرد

2728
شما خجالت نمیکشی تو ماه مبارک از این حرفا میزنی؟؟! 

واااای!

بسه دیگه، حال همه رو به هم زدی! لازم نیست اینقدر شخصیت فاخرت رو تو حلق همه فرو کنی. از کامنت دوم به بعد رو شدی، دیگه بسه. گند زدی به تاپیک. الان چی به ماه مبارک ربط داشت؟ بعضیا فقط میخوان یه حرفی زده باشن...

ای میهن، ای انبوه اندوهان دیرین / ای چون دل من، ای خموش گریه آگین/ در پرده های اشک پنهان، کرده بالین/ ای میهن، ای داد/ از آشیانت بوی خون می‌آورد باد...
اتفاقا منو فقط برا مسائل جنسی میخواد همیشه گرمه اما من همش پسش میزنم

چقد روابطتون مبهمه. از یه طرف گرمه از طرفی دوست نداره از یه طرف چش چرونه از طرفی سمت کسی نمیره. بنظرم مشکل از خودتم هست. من میگم مشکل حادی ندارین و فقط انرژی منفی همه زندگیتون رو گرفته ک باید برطرف شه. کسی ک از کسی متنفره ک بهش ترحم نمیکنه برا تولدش!

خدایا حافظ همه ی بچه ها باش ...
من داره۲۶سالم میشه اون هم۳۲

عزیزم برعکس به جای اینکه اپلاسیون نکنی یا به خودت نرسی باید هوای خودتو داشته باشی برای دل خودت ارایش کن تمیز بگرد فقط برای خودت نه اون با بچه برو بیرون  ارایش کن روحیم عوض میشه به ظاهر خودت برش بدونه ارزش واقعیت چقدره 

میشه برای شادی روح مامان جون ،پدر بزرگ،خالم ،دختر خالم و مامان بزرگم با دلهایه مهربونتون ۵ تا صلوات بفرستین 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹اگه فرستادین لایک کنین یا بهم بگین😘🌹
2740
من وکیلم اگه خواستی کمکت میکنم من بلدم از لحاظ مالی بعدش چیکار کنی نیازی به حمایت خانواده هم نیست

فازت چی بود در مقابل نفرینش این حرفو زدی بعد دوباره پایینتر فحش دادی جالبه برام بدونم

لایک ممنوع⛔️خواهشا لایک نکنید❌ریپلای دوست دالم

سلام عزیزم حالا که قصد جدایی نداری برا دخترتون پس راه و رسم زندگی رو تغییر بده تا میتونی براش کم نزار ببین پس براش مهم که بر میگرده میگه یه افطاروسحر بهم ندادی براش غذای که دوستداره درست کن به چهره و اندامت اهمیت بده خوشبو باش بزار بودن و نبودنت تو خونه براش فرق داشتع باشه وقتی نه به غذا نه به لباسش اهمیت نمیدی خونه باشی و نباشی فرقی نداره براش همیشه خونه رو خوشبو کن خودتم یه بوی خوب و خوش استفاده کن بزار بدونه این بوی خوش خانمشه محبت کلامی بکار ببر که مثلا حوصله ام سر رفت چه خوب شد اومدی خونه یا وقتی از خونه مامانت برگشتی بگو وای چقدر دلم برات تنگ شده بود زودتر اومدم تا بیشتر کنارم باشی عزیزم از این کارا شروع کن کم کم وابسته ات میشه توکل به خدا کن انشاالله به زودی زود عاشق و معشوق هم میشین و دخترتونو با هم بزرگش میکنید البته با عشق آمین 

خدایا دل هممونو آروم کن 😍آرامش و مهربانی سهم دل هممون آمین 🤲
عزیزم ممنون بابت متنت.من الان دانلودش میکنم دعا گوی من باش که زندگی منم مثل اولش بشه

ان شاالله هر چی صلاحه پیش میاد

درخواست دوستی ممنوع🙏🙏 خدایا شکر واسه چیزایی که دادی و قراره بدی بهم...///شکرت شکرت شکرت شکرت
خوشحال شدم گفتم شاید یکی پیدا شه بتونه کمکم کنه 💔

مشکلتون چیه؟بگین شایدبتونم راهنمایی کنم من حقوق خوندم

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
2706