2733
2734
بله واقعا دست و دلم نمیره دیگه.اخرین بار که رابطه داشتیم اومد بوسم کنه عق زدم خودشم فهمید

واااااای خدا،این دیگه چه جورشه

بنظرم همین که تو یه خونه زندگی میکنید خیلی معجزه اس

شما خیلی مغروری کلی از صفحاتو خوندم حداقل به خودت بقبولون اینطوری هستی

من اگه جای شوهر شما بودم الان روانی شده بودم

عوق زدی انتظار داری ذهنش و رفتاراش سالم باشه؟

اگه برعکس بود شما چیکار میکردی بنظرت؟

یه کم به ایشونم حق بده 

بعدم شما راحت همه چیو بوسیدی کنار گذاشتی

کاری بااخلاقش نداریم ولی همین که به افطارش بی محلی میکنی میدونی چقد بده 

والا من و شوهرم هردو ساکت و آرومیم چند شب پیش چند بار تماس گرفتم صدا نمیومد زنگ نزد بااین که میدونستم حتما دلیل قانع کننده داره میخواستم جنجال به پا کنم چون شیرینی میخواستم برا افطار🙈

گوشیش خراب شده بود،کلی چیز دیگه گرفته بود بجز شیرینی

تا رسید خونه کلللی با خودم تمرین کردم دلیلی برا دعوا نیس آخرم بد برخورد کردم قهر کرد ولی همش بی دلیل

صفحه اول کلی برا شرایطت ناراحت شدم

بعدش برا برخوردات ناراحت شدم حاضر نیستی هیچ قدمی برا زندگیت برداری همونطور که تو این اوضاع برا بازی بچه ت وقت میذاری برا درست شدن زندگیت هم تلاش کن بدون مشاوره هم درست میشه چون یه نفر کوتاه بیاد حله که اینجا مقصر شمایی

دوست عزیز کمی دلسوز زندگیتون باش حیفه 

نگرانتم امیدوارم حداقل ریپلای کنی و نظرتو بگی 

تا جایی که خوندم ندیدم حرف مثبتی برای تغییرزندگی و تلاش زده باشی

تاریخ عضویتم😅😅
شما خجالت نمیکشی تو ماه مبارک از این حرفا میزنی؟؟! 

چقدر شور شو در آوردی ماه مبارک چه ربطی به این قضیه داره واسه چی ازدواج کردن پس ؟ پس هیچکی نباید ازدواج کنه چون ماه مبارک بالاخره میاد🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی از کجا فهمیدم دلسوزیه؟چون ابجیم رفت یه رستوران تعریفشو کرد منم به این گفتم بریم۳ ماه قبل.بعد ...

اسی لطفا به خودت بیا.باور کن شوهرت درست میشه اگه تو یه کمی گذشت کنی.نمیگم که یهویی برو بغلش کن یا به پاش ّیفت.از چیزای کوچیک شروع کن.اول اینکه به خونه زندگیت برس.مرتبش کن بعد کم کم له سرو وضع خودت برس.به بچه ت برس.مادر شادی بشو.اگه بخاطر ّبچه ت نمیخای طلاق بگیری و بسوزی و بسازی پس بخاطر همون بچه ت کاری بکن زندگیت گرم بشه ک۶ بچه ت تو محیط پر تنش و استرس بزرگ نشه.خدایی نکرده استرس زیادی باعث لکنت ترس عدم اعتماد به نفس و ضعیف شدن بچه میشه.

اگه شوهرت حرف زد دعوا کرد جوابشو نده یه کلمه معذرتخواهی کن بگو باشه من اشتباه کردم.ببین اگه شوهرت ادم بدی بود روزه نمیگرفت اگه بد بود برات تولد نمیگرفتاگه بد بود نمیگفت ناراحت میشم نبردمت رستوران.تو اینا رو نمیبینی اما اینکه گفتهبمیری رو میبینی.

حتی بهترین مردا هم جنسشون لجبازه .بخودت بیا لباساشو بشور و مرتب کن هر کار کوچیکی کهبرا توو زندگی انجام میده تشکر کن.بگذر از بدیاش.باهاش خوب شو به رابطه هم اهمیت بده نزار کار به جای باریک بکشه بره دنبال صیغه و این حرفا.

امشب بشین به کارای خوبش فکر کن فقط کارای خوب.و به روزایی که براتون خاطره ی خوب داشته یه دفعه به خودت میای میبینی چقدر حالت بهتر شده .فقط اگه واقعا نمیتونی یا نمیخای درست کنی رابطه تو بهترین کاری که درحق بچه ت میکنی اینه که جدا بشی.بنظرم بچه بدکن پدر یا مادر باشه خیلی بهتره که هردو رو داشته باشه ولی تو یه محیط سمی و پرتنشبزرگ بشه

2731
چرا اینقد دلمو میشکنی؟تو جای منی مگه؟در حال بازی با بچت یهو با یه چیز سنگین زده تو سرت اما مجبور باش ...

خواهرم از خدا میخوام زندگیتو درست کنه با خوندن این کامنت اشکم سرازیر شد. دخترم کنارمه یه لحظه تصورت کردم دلم بد جوری  گرفت. 

اره خب خوب میشه اما چش چرونی و عادت های بدش ترک نمیشه ترجیح میدم کتک بخورم محلش ندم تا اینکه گاو باش ...

دارب زندگی خودت رو خراب میکنی فکر میکنی مثلا چی گیرت میاد!

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
اتفاقا منو فقط برا مسائل جنسی میخواد همیشه گرمه اما من همش پسش میزنم

واقعا خیلی نادونی...حیف زندگیت...افسرده ای انگار

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم