2733
2739

عزیزم مطمئن باش ایشون شمارو دوست داره ولی لج داره ازت مرد اگه زنشو اصلا دوست نداشته باشه یه لحظه هم تحمل نمیکنه و طلاق میده . ندیدی تا حالا دو نفر همدیگه رو ته دلشون دوست دارن ولی لج همدیگه رو دارن یعنی از هم لجشون میگیره مثلا از کارای طرف مقابل 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
من همه این کارا رو میکنم.اما گاهی خسته میشم.دلم میخواد اونم شروع کننده باشه.از یه شوهر بی توجه خسته ...

عزیزم بازم نا امید نشو هر جای زندگیمون توی هر رابطه ای زمانیکه ما انگیزه خودمونو از دست میدیم باختیم انگیزتو از دست نده واین تغییر از خودمون یک شبه و چند روزه حاصل نمیشه آمپولی نیست که به محض تزریق شاهد تغییرش باشیم به قول مشاورا کپسولیه آرام آرام و به مرور جواب میده. امیدوارم که شمام بتونین من تونستم شمام میتونین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رو همه هم‌جواب نمیده. کنار شوهرم نشستم باهاش همدردی کردم.گفت چقدر خوب که فکر منی. بعد به خاطر اشتب ...

قبول دارم مردها اصولا اشتباهات خودشونو قبول ندارن همسر منم اینجوریه عالم و آدمو مقصر میدونه بجز خودش باهاش راجع به اتفاقات گذشته بحث نکن یه جوری سیاست زانگی خرج کن منم تا میخوام باش حرف بزنم مقدمه چینی میکنم میگم عزیزم ببین زندگی مشترک یعنی یه عمر همراهی و همکاری با همدیگه اگه بامن راه نیای من خسته میشم و ممکنه درجا بزنم بشینیم ایرادات همدیگه رو دوستانه حل کنیم اول تو ایرادای منو بگو کجا ازم ناراحتی دلخوری من قول میدم تودمو اصلاح کنم و بعد من ایراداتو بهت میکم و تو هم باید خودتو اصلاح کنی اینجوری معمولا راه میان وقتی خودشون یه لیستی از ایراد گذاشتن جلومون ماهم واقعا چیزی که آزاردهندس رو بهشون گوشزد میکنیم و برگ برنده دست خودمونه میگیم عزیزم من بهت گفتم فلان رفتارتو دوست ندارم چرا تکرار میکنی رفتاراتو؟ اینجاست که باید تغییرو شروع کنیم

خود بخود یهویی اینجوری شد؟

کاربر مرد.  راست میگم بخدا. مرد و همه از شرش خلاص شدن.                                                  من جنگیدن رو یاد گرفتم. کاش همزمان یاد میگرفتم برای یه ادم باارزش بجنگم
2731

اسی جان تاصفحه 5خوندم فقط خواستم بت بگم 90درصد مشکل شوهرت با دستاخودت حل میشه شوهرت کمبود جنسی شدید داره اگه از طرف خودت حلش نکنی ممکنه اگه تا الان خیانت بت نکرده بادستا خودت هولش بدی ب سمت خیانت درکت میکنم مازنا همه اولین چیزمون ک باعث دلگرمیمون میشه توجه هست از طرف مقابلمون وای ب اونروز ک ببینیم طرف مقابلمون کم توجهه دیگه دست از همه چیش میکشیم مثل همین ک شما میگید وظایفتون انجام نمیدید خوب حق داری دست و دلت ب کارا خونه نره ولی این بی توجهیات زندگیتو بدترمیکنه  معذرت میخوام اینقدروک میگم ازلحاظ جنسی بش برس کاراتو ب موقع انجام بده یک ماه نرم باش ازلحاظ زبانی  همه وظایفت انجام بده اون چیزی ک اون میگه انجام بده رو مخش نرو با لجبازیات ببین چقد تغیرمیکنه این اقا.. این یکماه رو ک میگم بخاطر زندگیت و بچت میخوام انجام بدی..کاملا مشخصه شوهرت ازتو بدش نمیاد بیشتراقایون ازلحاظ جنسی ک کمبود دارن بداخلاقتر و چش چرون ترمیشن دست خودشون نیس شوهرتو مشخصه اونم نمیخواد زندگی باتو رو ازدست بده وگرنه زودتر میرفت سمت خیانت اگه حرفی هم بت میزنه از رو عصبانیتشه..سیاست داشته باش مثل خیلی ازخانمای دیگه لج و لجبازی ازبی سیاستیه تجربه نشون داده..اطرافیانمو دیدم.. واسه این بتو هم پیشنهاد دادم  با زبونی شوهرتو بگیر سیاست زنانه را فراموش نکن انشالله ک زندگیت رو ب خوشی بره 

نه اینطور نیس الان شهر ما هستش هرکی مشکل داره می ره پیشش گره هاشو باز میکنه 

گره رو خوبه خدا باز کنه نه بنده خدا اونم با سحر و جادو کساییم که رفتن نمیدونن بدتر زندگیشونو تو هچل انداختن و حل شدن گره شونم گذراست طول میکشه تا بفهمین کاش این جهل مردم و خرافه پرستی از میون مردم ما میرفت اونوقت جا برا پیشرفت داشتیم 

من به قربان خدا  تا که مرا غمگین دید                                      بهر خوشحالی من در دلم انداخت تورا 😍😍😍
قبول دارم مردها اصولا اشتباهات خودشونو قبول ندارن همسر منم اینجوریه عالم و آدمو مقصر میدونه بجز خودش ...

باورت میشه چندبار گفتم و گفته.

جلسات روانشناسی خاص مردان و زنان رو خریدم گوش دادیم.‌اما گفت من قبول ندارم شعاره.

به ته خط رسیدیم.

دیشب گفتم بیا جداشیم.

بچم داغون شد. هرروز بحث و دعواست.

خسته شدم.

از دیشب فقط ۳ساعت خوابیدم.

بچه ام‌گناه داره.

خودم که نابود شدم

2738
نه مشکل ازونه من تحمل نمیکردم دعوا راه مینداختم.چشم چرونه دهن لقه همه زندگیم کف دست مامانشه.به خانوا ...

خب چرا بچه دار میشید که یکی دیگه رو بدبخت کنید؟؟

ای بابااااا😠

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜