2733
2739
منم نظرم اینه شاید اسی لج میکنه باهاش بالاخره اونم مرده غرورزیادی داره من خودمومثال میزنم اگه باشوهر ...

اره عزیزم ما زنا اگه لج کنیم مردا بیشتر لج میکنن اسی یکم محبت کنه بهش اون خود به خود خوب میشه

من چکار کنم ک خیانت دیدم😔

عزیزم ناراحت نباش خیانت شوهر من هم کر ولی در حد چت بود شاید هنوز هم ادامه داره ولی اصلا از یاد ادم نمیره ولی این هم میدونم مردا هیچ وقت زن خودشون برای یه هرزه عوض نمیکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شا‌‌‌ا...به حق همین ماه عزیز و به حق همین سحر یه فرجی تو زندگیت میشه و جوری دلت شاد بشه که این روزها یادت بره.

عزیزم اگر تغییر نمیکنه و شرایطش روداری جدا شو.اگر تهدید جواب میده یه هفته بچه رو بزار و برو...شایدم چند وقت به طاهر ادای عشق شدید رو بهش در بیاری دلش نرم بشه

ببین زندگیت عین منه 

شوهرتم مطمن باش دوست داره ولی یکسری ناراحتیا و عقده داره ک اینحوری وبااین رعتارا خالی میکنه همه گفتن منم یکبا  دیگ میگم اگر نمیخای زندگیت ب جاهای باریک بکشه اگ نمیخای بیشتراز این شکسته بشی اگ نمیخای بچه ات بیشترازاین صربه ببینه ب خودت بیاد خودت تنها نجات دهنده خودتو ورابطه اتی

یکسری مشکلات باعث این حال وروزته برو اول ب درمان خودت بعد رابطه ات 

من انقد ادامه دادم ک ب جدایی رسیدم ولی حس بدیه 

تو قبل هر چیزی وستتو بزار رو زانو ت بلن شو بجنگ حتی اگ  فقط ی نفس مونده

2742
عزیزم ناراحت نباش خیانت شوهر من هم کر ولی در حد چت بود شاید هنوز هم ادامه داره ولی اصلا از یاد ادم ن ...

من در حد چت نبود.. من عکس زنه رو دیدم.. دیدار داشتن دو نفره.. قرار میذاشت واسش.. و رابطه ج ن س ی هم بهش اصافه شد.. اون زنم هرزه نبود. فامیل بود مثلا صیغه.. شوهرم به زور التماسش میکرده بهش پا بده.. بره گم بشه.. منو مسخره کرد😔

من در حد چت نبود.. من عکس زنه رو دیدم.. دیدار داشتن دو نفره.. قرار میذاشت واسش.. و رابطه ج ن س ی هم ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم برات ولی اینا هم دیدار دارن دختره شهرش خیلی دوره از اینجا این میره اونجا بیشتر اونجاست برای همین بیشتر خبر نمیشم از کاراش ولی میدونم ملاقات دارن رابطه جنسی فکر نکنم😔😔😔😔😔😔😔😔خدا خودش تو همین ماه مبارک جواب دعا های مارو بشنوه

2740
چه‌قد عجیب بود کلی ازش و از رابطتون بد گفتی بعد به این فک می‌کنی که اگه واست تولد بگیره.... یه ...

اره دقیقا

یه جای کار میلنگه

من فک میکنم استارتر درمورد حس واقعی همسرش نسبت به خودش داره اشتباه میکنه

بعضا مردها (به غلط) خشمشون رو با پرخاشگری وکتک نشون میدن درحالی که زنها با گریه و...

به قول دکتر حبشی مردی کخ زنی رو نخاد نه کار میکنه نه بچع دار میشه ازش

من نمیخام شوهر اسی رو تطهیر کنم ولی مشکلات اینا دلایلی داره که احتمالا خود اسی هم یا مقصره و یا عقب نشینی کرده از حلشون ویا داره مقابله به مثل میکنه و روز به روز رابطشونو بدتر میکنه....

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
اونروز برو خونه مامانت و اگر کیک و کادو اورد نه باز کن.نه شمع فوت کن.نه شادی کن.کادوشم اصلاباز نکن

والا مردا خیلی خنگن😑😁

اگه اینکارم بکنه  دوزاری مرده نمی افته که چرا زنش سرسنگینه و حتما خواسته ای داره 

بدتر عصبی و طلبکارم میشه که بفرما براش خوبی میکنم خودشو میگیره

باور کن

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

یک خانمی تاپیک زده بود:

من نیت کردم که ۲۱بارسوره طلاق روبرای محبت بین خودم وشوهرم بخونم ولی چون پسرم زیاداذیت میکردروزی ۵تاتصمیم گرفتم بخونم فقط تونستم فعلا۵تاشوبخونم+سوره مزمل )یعنی ۱۶تای دیگم الان چندروزه مونده وقت نمیکنم بخونم.اون پنج تاروهم خوندم شوهرم محبتش خیلی زیادشده خیلی خیلی زیادخواستم تجربموبگم شایدبه دردتون خورد

در حالتی که زن و شوهر با هم دعوا کرده اند و روی دیدن همدیگر را ندارند و هر دو بر موضع خود لج بازی و پافشاری میکنند ودر این مواقع باید شخص سومی واسطه شود این کار را انجام دهید.

الف :۱۰۰۱ مرتبه ذکر یا وَدود  را بر دو عدد شیرینی یا قند یا آب نبات یا زولبیا بامیه یا مقداری شربت شیرین بخواند  و به انها داده تا از آن بخورند.

ب:بر روی دو شیرینی یا اب نبات یا زولبیا بامیه یک بار سوره واقعه را بخوانید و بلافاصله بعد از آن این را بخوانید و به خوردشان دهید.

تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السُّورَه بِالاُلفَه و المَحَبَّه بَینَ فلان بن فلان و فلانه بنت فلانه بحق هَهْطُوبْ هَهْطُوب لُهوبْ اَجِب یا صَمْتُون ذُوبَهاء و جَمال تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السّورَةِ الشَّریفَة بِالمَحبَّة الدّائِمَه وَالوِداد بین فلان بن فلانة و فلانه بنت فلانه بِحَقِّ هذهِ السُّورَةِ عَلَیکُم و طاعَتَها لَدَیْکُم

نکات مهم :
۱- بجای فلان بن فلانه اسم شوهر و مادرش و بجای فلانه بنت فلانه اسم زن و مادرش را بگویید.

۲- در این دستور دوم نمیتوان دعا را بر شربت و چیزهای مایع خواند ولی در دستور اولی می توانید بر روی مایعات و شربت شیرین نیز بخوانید.

اگر بین زن و شوهری اختلاف باشد به نیت مهر و محبت و رفع کدورت یک بار صلوات فرستاده و سوره نساء را بخوانید و پس از آن یازده بار صلوات بفرستید مُحِبّ هم شوند

دعای زیر را 11 مرتبه بخوانید به این نیت که  محبت شما در دل شخص مورد نظر بیفتد.
بسم الله الر حمن الرحیم وَالضُّحَى وَاللَّیْلِ إِذَا سَجَى مَا وَدَّعَکَ رَبُّکَ وَمَا قَلَى وَلَلْآخِرَةُ خَیْرٌ لَّکَ مِنَ الْأُولَى وَلَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَى أَلَمْ یَجِدْکَ یَتِیمًا فَآوَى وَوَجَدَکَ ضَالًّا َهَدَى وَوَجَدَکَ عَائِلًا فَأَغْنَى فَأَمَّا الْیَتِیمَ فَلَا تَقْهَرْ العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة الوحا الوحا الوحا فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه

عزیزم تغییرو از خودت شروع کن رفتاراتو اخلاقو عوض کن بهش بها بده محبتش کن منم یه سری از رفتارهای خودم ...

من همه این کارا رو میکنم.اما گاهی خسته میشم.دلم میخواد اونم شروع کننده باشه.از یه شوهر بی توجه خسته میشم.همش جلوی تلوزیون درازکشه.منم کارای شما رو میکنم.شوخی و مهربونی و...الان چند روزه خسته و بی انگیزه ام.حتی بهش پیام عاشقانه هم نمیدم.و این باعث میشه اون سردتر بشه.ینی تمام عمر فقط من محبت بسازم...؟؟؟عححح

خدا جونم چقدر خوبه که هستی.هستی که از دنیا و آدماش نترسم.هستی و دلم قرصه به بودنت...  
دعا برای بدبینی و سربراه کردن شوهر اگر شوهر از زوجه خود ناراضی وروگردان بود وبه دیگران خیال فاسد می کرد این دعا را برآب خوانده و داخل طعام کند و به شوهر بخوراند.به قدرت کامله حق تعالی به کمال محبت یوسف و زلیخا می رسد. و اگر کسی را بسته باشند بر گلاب و نبات بخواند  وآن شخص رابخورانند به فرمان خدای عز وجل گشاده گردد:

لَقَدْ جَاءَکُمْ رَسُولٌ مِنْ أَنْفُسِکُمْ عَزِیزٌ عَلَیْهِ مَاعَنِتُّمْ حَرِیصٌ عَلَیْکُم بِالْمُؤْمِنِینَ رَؤُوفٌ رَحِیمٌ ط(توبه۱۲۸)  فَقُلْنَا لَهُمْ کُونُوا قِرَدَةً خَاسِئِینَ ط(بقره ۱۵۶) إِنَّا لِلّهِ وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ ط (بقره ۶۵) وَمِنَ النَّاسِ مَن یَتَّخِدُ مِنْ دُونِ اللّهِ أَنْدَاداً یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ وَالَّذِینَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبَّاً لِلَّهِ وَلَوْ یَرَى الَّذِینَ ظَلَمُوا إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّةَ لِلّهِ جَمِیعاً وَأَنَّ اللّهَ شَدِیدُ الْعَذَابِ ط (۱۶۵) رَبَّنَا مَا خَلَقْتَ هذَا بَاطِلاً سُبْحَانَکَ  ط (نساء۱۹۱) قُل سِیرُوا فِی الْأَرْضِ ثُمَّ انظُرُوا کَیْفَ کَانَ عَاقِبَةُ الْمُکَذِّبِینَ ط  (انعام۱۱) وَتِلْکَ حُجَّتُنَا آتَیْنَاهَا إِبْرَاهِیمَ عَلَى‏ قَوْمِهِ نَرْفَعُ دَرَجَاتٍ مَن نَشَاءُ ط(انعام۸۳) وَأُلْقِیَ الْسَّحَرَةُ سَاجِدِینَ ط(اعراف۱۲۰) إِنَّمَا الْمُؤْمِنُونَ الَّذِینَ إِذَا ذُکِرَ اللّهُ وَجِلَتْ قُلُوبُهُمْ وَإِذَا تُلِیَتْ عَلَیْهِمْ آیَاتُهُ زَادَتْهُمْ إِیمَاناً وَعَلى ‏ رَبِّهِمْ یَتَوَکَّلُونَ لا الَّذِینَ یُقِیمُونَ الصَّلاَةَ وَمِمَّا رَزَقْنَاهُمْ یُنْفِقُونَ ط أُوْلئِکَ هُمُ الْمُؤْمِنُونَ حَقّاً لَهُمْ دَرَجَاتٌ عِندَ رَبِّهِمْ وَمَغْفِرَةٌ وَرِزْقٌ کَرِیمٌ ط(انفال۴) إِنَّ رَبَّکَ عَلِیمٌ حَکِیمٌ ط(یوسف۶) وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقاً ط وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَةٌ لِلْمُؤْمِنِینَ وَلاَ یَزِیدُ الظَّالِمِینَ إِلَّا خَسَاراً ط(اسراء۸۲) قُلْ کَفَى بِاللَّهِ شَهِیداً بَیْنِی وَبَیْنَکُمْ ط(رعد۴۳)  قُلْ هَلْ نُنَبِّئُکُم بِالْأَخْسَرِینَ أَعْمَالاً ط الَّذِینَ ضَلَّ سَعْیُهُمْ ط(مریم۱۰۳) قُلْ إِنَّمَا أَنَا بَشَرٌ مِثْلُکُمْ یُوحَى‏ إِلَی أَنَّمَا إِلهُکُمْ إِلهٌ وَاحِدٌ ط (کهف۱۱۰) مَن یَکْلَؤُکُم بِالَّلیْلِ وَالنَّهَار ط(انبیاء۴۲) قُلْنَا یَانَارُ کُونِی بَرْداً وَسَلاَماً عَلَى‏ إِبْرَاهِیمَ ج وَأَرَادُوا بِهِ کَیْداً فَجَعَلْنَاهُمُ الْأَخْسَرِینَ ط(انبیاء۷۰)
2706