2737
2734
عزیزم من زمان تولدم پدرومادرموازدست دادم وبرادروخواهرهم ندارم به خدااگه صبوری وخوبیهای منوبه تصویربک ...

آفرین به شما با این روحیه و شجاعت .کاملا می فهمم .خدا حفظتون کنه برای بچه هاتون و از ته دل از خدا می خوام از این به بعد طعم محبت و شادی رو بچشید و جبران بشه سختی ها 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کل حرفات با دقت مطالعه کردم جدای از اینکه همسرت به یک درمانگر نیاز داره شماهم به روانشناس نیاز داری کاملا نشانه افسردگی در شما مشهوده خودتون هم میدونید از بعد زایمان دچارش شدید وبا رفتار همسرتون بیشتر هم شده اول به خاطر خودت بعد به خاطر بچه عزیزت دنبال درمان برو.بهترنهارو برات از خداوند میخوام .

2731

اسی احساس میکنم تو هم هیج تلاشی برا بهبود زندگیت نمیکنی

کلا زندگیتو رها کردی

افسردگی گرفتی

شاید شوهرتم رفتارهای تو رو دبده و اینجور شده

من خودم بعد زایمانم بشدت عصبی بد اخلاق شده بودم دلم میخایت گریه کنم و چقد همش دلم گرفته بود

خداروسکر الان بهترم 

گاهی بچتو بسپر ب مادرت و با شوهرت تنها باشین

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
يجا ميگه وكيلم يجا از اسي عذر خاهي ميكنه ميگه ببخشيد سنم خيلي كمه از طرفي لحنو شخصيت يه خانوم تحصيل ...

مدرک با شخصیت خیلی فرق داره

الان هبچ کس سوادش از دکترا ک بالاتر نبست

بعضیاشون اینقد بد دهنن ک صد رحمت ب ی بی  سواد

خدارو چه دیدی؟؟؟؟ شاید شد
2740
آفرین به شما با این روحیه و شجاعت .کاملا می فهمم .خدا حفظتون کنه برای بچه هاتون و از ته دل از خدا می ...

لطف داری داداش گلم منم دعامیکنم هرروزتوزندگیتون شاهدمعجزه ای زیباازطرف خداباشیدوبهترین همسردنیانصیبتون بشه

جیگرم با این شرایطی که داری بنظرم برو سرکار و یکم مستقل شو هم زیاد خونه نمیمونی که رفتاراش واست تکرار شه هم سرت گرم میشه چون طلاقم نمیتونی بگیری بچتم که دوس داره خداروشکر اینجوری نیست بچرو ول کنه بی محبتی ببینه عین خانومای شاغل دیگه که بچشونو میزارن مهد یا خونه پدر مادرشون  سرد نشو از زندگیت استفادتو ازش ببر بزار فکر کنه تو خوشی و به رفتاراش اصلا اهمیتی نمیدی عشق کن و هر کاری که خوشحالت میکنه انجام بده مطمئن باش دوباره جذبت میشه شایدم اخلاقای بدش کمرنگ تر بشه

خودت همينو خواستي ديگه 

از ما ترحم ميخواي يا حرف حساب؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706