2733
2734
من واقعا حرفاشونو خوندم حس انزجار بهم دست داد  اصلاااا عادت ندارم نی نی یارو صدا کنم اما واقعا ...

الان به شما چه ارتباطی داشت منو از چی میترسونی من ازش معذرت خواهی کردم به شکا چع 

من عصبانی شدم یه چیزی گفتم

ه
خوب پس میخوای چه کنی؟ نمیشه که نه میتوونی بمونی نه توان رفتن داری؟ عزیزم تواین رابطه بایدیکیتون کو ...

خیلی راحت بهم توهین میکنه.دلم شکسته خیلی.اگه شروع کنم به خوب شدن هم باز توهیناش هس خسته شدم.روش خیلی باز شده

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزدلم تلاش کن مشکلت رو حل کنی میدونم سخته به جای شما نیستم پس قضاوتتون نمیکنم اما توروخدا از ی مشاور کمک بگیر بچه ت گناه داره بزرگ شدن فرزندت توی دعوا و کتک کاری و بی مهری لطف نیست خواهش میکنم با ی مشاور حرف بزن و تلاش کن برای زندگی ت

خب دوستت نداره انتطار دارس تولدم بگیره معلومه که نمیگیره 

😐😑

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
تولد رو از رو ترحم و دلسوزی و اینا میدونم میگیره

من شوهرم همینه ولی هیچ وقت تولد برام نگرفته حتی یاد ندارم برام روز زن یه شاخه گل بگیره. هیچ  متاسفانه منم میسوزم و میسازم ولی بیشتر داد میزنه سرم و حرف های رکیک 

میشه از ته دلتون برام صلوات بفرستین یک سری انسان های وارسته ای هستند که رفتارهای خوب دارند اما اعتقاد دینی ندارند صفت پنهانی این افراد کفر است .
خداروشکر من انقدر شوهرم خوبه که وضعیتم مثل تو نکبت نمیشه

چته شما چرا انقد پراز عقده ای

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
میگه گناه داره اینجوری حرف نزن بعد خودش کار حرام و گناه انجام میده

ینی انقددددددد بدم میاد میگن برا دخترم برا شوهرم برا فامیلم دعا گوفتیم. دعای مهر, و محبت دعای فلان دعای چنان. خدا خودش داره میبینه صلاح باشه میده. نیازی ب جادو جمبل نیس. حتی سرکتاب باز, کردنم سنگینی داره میفته رو زندگی. خانما جبهه نگیرید. من فقط حرفی  حقه رو میزنم. رو نیارید ب دعا. 

من داره۲۶سالم میشه اون هم۳۲

من روزای مث تو زیاد داشتم .خیلی .ی مدت خودمو فراموش کردم .حال کار خونه و خودمو نداشتم .دیدم اون ک عین خیالش نیست تازه دنبال خیانت هم میره .الان آسمون ب زمین بیاد عین خیالم نیست .کارای خونه انجام میدم غذامو درست میکنم ب خودم میرسم .بچمو پارک میبرم .انگار ن انگار ک اون چکار میکنه .بی اهمیت شدم .قرار نیست ک اون عقل نداره چطور رفتار کنه من سر بزارم زمین بمیرم

من داره۲۶سالم میشه اون هم۳۲

ببین عزیزم دوست منم اینجوری شده بود بعدش شوهرش اذیش میکرد بعدش یروز میگفت لباس و بالش نگا کردم دیدم روغن گرگ مالیده شده توهم نگا کن بگرد مالیده نشده جایی چیزی آخه میگن روغن گرگ کاری میکنه همش دعوا باشه تو خونه بین شوهر وزنش

2706