2703
2553

گاهی بحث میکنیم که کتکم میزنه بچه۱ ساله و نیمم میترسه و گریه میکنه با بغض میخوابه.نمیدونم چرا اینقد از من بدش میاد و بی حوصلس.میگه کاش بمیری من بمونم و بچم‌‌.یا بمیری برم یه زن دیگه بگیرم.میگه فقط بچم رو دوس دارم.واقعا هم بود و نبود من براش خیلی بی اهمیته.اگه یک هفته نبینتم دلش تنگ نمیشه.منم مجبورم مثل خیلی از زنهای امثالم.به پای بچم بسوزم و بسازم.چند روز دیگه تولدمه.اگه خواس تولد بگیره و ازین مسخره بازی ها چیکار کنم بچه ها؟چون واقعنی دوسم نداره و شدیدا رکیک ترین حرفا و تحقیرا میکنه بهم.و با کوچکترین حرفی مشت میزنه تو سرم یا بازوم و دندونشو فشار میده میگه لال شو.مثلا من پماد دستم تموم شده چندشبه میگم برو بگیر میگه خواسته هات تموم نمیشه و اسباب بازی بچمو سمتم پرت میکنه.منم تنها کاری که تونستم بکنم اشپزی رو تعطیل کردم.همش از بیرون میخرم یا میرم پیش مادرمینا.خودشم میگه یه سحر و افطار به من ندادی امسال

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

دیگه لباساشو هم نمیشورم و اتو نمیکنم و تو دعوا سکوت میکنم بخاطر ترس و لرز بچم

کاربریcold in the kindom اقاست.حواستون رو جمع کنین.صدای زنانه میفرسته منحرفتون کنه.عکسا رو جمع اوری میکنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

مرگش چیه نکبت

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هیشکیو با بچش امتحان نکن حتی اگه هنوز دنیا نیومده😔میشه برا سلامتی نی نیم دعا کنین اگه این امضا رو میبینین❤️🌸هیچ وقت دیر نیست رفیق🌟حتی یک ثانیه قبل مرگ🤏نی نی یار محض رضای خدا وقتی میخوای بترکونی یه نیگا به این چشما کن🥺دلت میاد🥺بیشتر نیگا کن🥺🥺🥺🥺🥺 بقران خط دیگه ندارم نترکون عزیز دلم😶چالش ناشناس گذاشتم حرف بزنین راحت پاتونو بندازین روپاتون 🤣💓آلپاچینو چقدر قشنگ حرف دلمونو میزنه که:«بعضی وقتا به جای جر و بحث فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده..!؟»من کاربری نی نی سایتم دیگه برام مهم نیست تو که ی قدم دورتریمن آدمیم که به هر آهنگ ۳۰ثانیه فرصت دفاع از خودشو میدم.. احترام شما تا ی حدیش دست ماست بخش بزرگیش به عهده خودتونه...آره دلشون تنگه وقتی کارشون لنگه https://harfeto.timefriend.net/16481430356386
2714
خب دوستت نداره انتطار دارس تولدم بگیره معلومه که نمیگیره 

تولد رو از رو ترحم و دلسوزی و اینا میدونم میگیره

عزیزم  وقتی میگی به قول خودت میخوای بسازی وبسوزی...شما وظایفتو انجام بده انشالله که اونم نرم میشه وبا شما درست رفتار میکنه ..این که نمیشه زندگی  همش لج و لجبازی...

زیر گروه آبی💙💙💙وزن شروع در تاریخ18\4\1402 78 کیلو...وزن هدف۶۸💪✌💙
2706