2733
2734
من فقط تاپیک اولودوم اسی روخونده بودم وبه نظرم اسی بایداول خودش تغییرکنه اماقبول کنین اگه مردی بدمیک ...

وای چقدر خوبی شما ، 

همون بچه هات یه دنیا ارزش دارند 

انشالله عاقبت به خیر بشی 

یه سری مردها کلا سرد هستند منم شوهرم این مدلی ه 

ولی من اصلا به خانمی تو نیستم

من وکیلم اگه خواستی کمکت میکنم من بلدم از لحاظ مالی بعدش چیکار کنی نیازی به حمایت خانواده هم نیست

عزیزم من بخاطر ترسم از مشکلات مالی جدا نشدم تا الان

البته دو سه روز دیگه میخوام شروع کنم برا کارای طلاق 

میشه منم راهنمایی کنی عزیزم 

ممنونت میشم ❤️

🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓🍓

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کتکت میزنه چرا طلاق نمیگیری  واقعا زنا حقشونه بدبختی بکشن میگن بخاطر بچم

گلم۔شماکہ وکیلی نبایداین حرفوبزنی

ان شاا،،،بچت بدنیابیادحرف این خانومومیفہمی

حس مادریہ یہ چیزدیگس

معلومہ راہ طلاق ندارہ وگرنہ ھیچ کس ازکتک وتحقیرخوشش نمیاد

وخدایی که بشددددت کافیست❣
چقدر تلخه این داستانا .که آدم همه جوره سنگ تموم بذاره ولی باهاش اینطور رفتار بشه .درکش برام تقریبا غ ...

عزیزم من زمان تولدم پدرومادرموازدست دادم وبرادروخواهرهم ندارم به خدااگه صبوری وخوبیهای منوبه تصویربکشن همه انگشت به دهن میمونن من به بی محبتی عادت کردم امانمیزارم بچه هام به سرنوشت من دچاربشن وخداروشاکرم که بچه هام دارن زیرسایه ی پدرومادربزرگ میشن

وای چقدر خوبی شما ،  همون بچه هات یه دنیا ارزش دارند  انشالله عاقبت به خیر بشی  یه ...

۱۴سال هم هفته ی چندروزازبرادرشوهرعقب مانده ی ذهنیم نگهداری کردم وهمه ی کارهای مادرشوهرم ایناهم بامنه 

ببین عزیزم اگه دوس داری شرایطت بهتر شه، با این وضیعت لج و لجبازی بهتر نمیشه، ب نظرم محبت الکی کن بهش مطمئن باش اونم نرم میشه، تو دلت تنفر داریا ولی محبت کن مطمئن باش اونم بهتر میشه، ب خودت برس خوشگل کن عطر بزن، ببین اینارو دارم بهت میگم چون انگار دوس داری زندگیت بهتر شه و بچت ب پدرمادری ک بهم احت ام میذاره احتیاج داره ن صرفا  به وجود پدرمادر تو خونه

خواهرگلم به روزای خوش زندگیت یکم فکرکن بخدا اگه چندماهم خونه پدرتون باشید مثل خونه خودت راحت نیستی بشین یکم فکرکن تواین مشکلات کارومالی که مردادرگیرن بیرون ازخونه اگه قراروقتی خونه میان براشون دلخوشی وراحتی نباشه که بهترهمون سرکاربمونه خواهش میکنم اول بخاطرخودت بعدبچه بیگناهت وشوهرت به زندگیت سروسامون بده فدات بشم همچی درست میشه شوهرت بدندیدی شوهرسابق من منوشبا که ا6ازسرکاربرمیگشتم ااراهنمیدادتانصف شب فقط صدای گریه های آروم بچهامومیشنیدم 

شایدنتونسته خوب بیان کنه منم دلم میسوزه نمیتوونم به بچه هام هرچیزی میخوان فراهم کنم توازش پرسیدی ک ...

یعنی چی اگہ یہ چیزخواستیم نگیم عاشقشم؟؟؟ 

منظورمثال بستنی ک گفتی

دیگه لباساشو هم نمیشورم و اتو نمیکنم و تو دعوا سکوت میکنم بخاطر ترس و لرز بچم

گلم داری چہ میکنی بازندگیت؟

لج بازی چیہ آخ؟

یعنی چی ااومدہ بوسم کنہ اوق زدم؟؟؟؟؟🤕

یکم بخودت بیاوروابطتون رودرست کن🌸

عزیزم من بخاطر ترسم از مشکلات مالی جدا نشدم تا الان البته دو سه روز دیگه میخوام شروع کنم برا کارای ...

يجا ميگه وكيلم يجا از اسي عذر خاهي ميكنه ميگه ببخشيد سنم خيلي كمه

از طرفي لحنو شخصيت يه خانوم تحصيل كرده اين نيس

فك نكنم وكيل باشه

2706